رفتن به مطلب

مسئول واقعی کدام سازمان یا ارگان کشوری است.

ارسال های توصیه شده

مطب ها و بیمارستان های ارومیه مملو از ازدحام بیمارانی است که از شهر های اطراف استان برای معالجه به این شهر میان.

نکته جالب توجه اینه که ، اکثر بیماری های این عزیزان ساده و پیش پا افتاده است.

علت آمدنشون اینه که تو شهر های این عزیزان امکانات پزشکی و درمانی بقدری سطح پائین هست که اینا رو مجبور میکنه با تن بیمار بیان ارومیه و پزشکان هم با دادن نوبت های آنچنانی دهها بار اینا رو ببرن و بیارن و اونام هزینه های بالای این رفت وآمد ها و هزاران نوع گرفتاری رو با تن بیمارشون تحمل بکنند ، چرا که امکانات پزشکی و درمانی شهر خودشون فراموش شده.

متولی این پدیده تاسف آور کیه؟

لینک به دیدگاه

مردم را تو آنچنان گرفتاری و درصدی راتو جا هلیت نگرداشتند که نمی تونه به خودش فکرکنه م اخبارنه می بینم نه گوش می دم چون بعضی هاش (99.9%)دروغ است.

شانس برگشتم بیرون بودم امدم خونه گفتم یه چای بخورم کاشکی نیامده بودم بابام داشت 20.30می دید نشون داد نمی دونم کدام روستا هنوز آب شرب نداشت ، هنوز گازنداشتند ، بهداشت نبود یعنی منفی یه مادرونشون می دادباافتخار که چند وقتی بخاطر مرگ بچش همش کارش شده بود گریه برای چی مرده بود برای مریضی نبودن امکانات .... تماس گرفتن با مسول اون روستا گفتن رفته خارج ازروستا برای سرکشی حالا دقیق یادم نیست ببخشید. جالب اینجاست یکی امدصحبت کرد گفت اعتبار دادیم برای ساخت مسجد و... مسجدو که گفت مثل آتیش شدم گفتم خاک توسرتون ......نه اشتباه نشه بادین بدنیستم کافرم نیستم .

لینک به دیدگاه

شاید اینی که میگم ربطی نداشته باشه فرض کن الان می خوای بری سرکاریا جایی بارون هم داره میادوقتی میای بیرون تا بری بایه دریاچه آب کثیف روبرو میشی که بایدازاون عبور کنی تازه اونورکه رسیدی انقدر لباسات خیس شدن و.... حالا شدیدتر ووخیم ترموقعی که بخوای بری یجای مهم

من یکی که دیگه از خودمم خسته شدم از بس هرجا که دیدم یه خرابکاری وکوتاهی و... هست بعدش ادعای که می کنند آدمو می کشه بابا بعداز 20سال که حدقل یادم هست هنوز موقع بارون کوچمون پرآب می شه

اینا همش تخصیرمنه اون پستهای قبلیهم پس می گیرم اوناهم تقصیرمنه این جمله روشندید میگن همینی که هست .........

لینک به دیدگاه
شاید اینی که میگم ربطی نداشته باشه فرض کن الان می خوای بری سرکاریا جایی بارون هم داره میادوقتی میای بیرون تا بری بایه دریاچه آب کثیف روبرو میشی که بایدازاون عبور کنی تازه اونورکه رسیدی انقدر لباسات خیس شدن و.... حالا شدیدتر ووخیم ترموقعی که بخوای بری یجای مهم

من یکی که دیگه از خودمم خسته شدم از بس هرجا که دیدم یه خرابکاری وکوتاهی و... هست بعدش ادعای که می کنند آدمو می کشه بابا بعداز 20سال که حدقل یادم هست هنوز موقع بارون کوچمون پرآب می شه

اینا همش تخصیرمنه اون پستهای قبلیهم پس می گیرم اوناهم تقصیرمنه این جمله روشندید میگن همینی که هست .........

شاید که نه . قطعا بیربط بود. :ws28:

لینک به دیدگاه

میدونی چرا میگم تقصیر ماست؟

چون ما اجزه دادیم افراد بی لیاقت به مسئولیت برسن

لینک به دیدگاه

خیلی هم بی ربط نیست چون خدمات شهری تو مملکت ما خیلی ضعیفه و مردم هم حق و حقوق شهروندی خودشون رو نمیدونن پس در نتیجه برای مطالبه ش هم هیچ اقدامی صورت نمیگیره

لینک به دیدگاه

یعنی دقتت منوکشت هیچیوندیدی فقط شایدودیدی . خدا کنه بیرون که رفتی بارون بگیره پا تم بره تو گل . خوب شد

لینک به دیدگاه
یعنی دقتت منوکشت هیچیوندیدی فقط شایدودیدی . خدا کنه بیرون که رفتی بارون بگیره پا تم بره تو گل . خوب شد

دقت منو راست میگی . پدر خدابیامرزم بهم میگفت : تو مثه قرقی میمونی :ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
خیلی هم بی ربط نیست چون خدمات شهری تو مملکت ما خیلی ضعیفه و مردم هم حق و حقوق شهروندی خودشون رو نمیدونن پس در نتیجه برای مطالبه ش هم هیچ اقدامی صورت نمیگیره

میدونم . :ws28:

امروز نتونسته بودم یقه levrone رو بگیرم , گفتم بیام یقه محمد علی رو بگیرم :ws28:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دارم فکر میکنم این مردم چرا دقت نمیکنند:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...