رفتن به مطلب

ایده نو برای یه کار زراعی یا دامی

ارسال های توصیه شده

درود بر دوستان عزیز...

مستقیم میرم سر اصل مطلب....

میخوام یه کار زراعی یا دامی انجام بدم اما نمیدونم چه کاری باشه......اگر ایده نو باشه چه بهتر

مثلا چیزی که خودم به ذهنم رسیده پرورش مرغ ارگانیک یا کاشت زعفران تو استان زنجان ..... (میدونم اینایی که گفتم نو نیست:ws3:)

ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن و یا ایده های جدیدی بهم بدن

..................................

هزینش اصلا مهم نیست که چقدر باشه.....

فقط پیشنهادی که میدید همراه با هزینه های اولیش باشه و همینطور سودآوریشم گفته بشه....

با تشکر از همه دوستان

لینک به دیدگاه

سلام بر رفیق خودمون:icon_gol:

ایده نو یا قدیمی فرقی نمیکنه مهم اینه کاری که میخوای شروع کنی

اولا بهش علاقه داشته باشی

دوما فوت و فن کار رو به خوبی یاد بگیری

سوما بعد از یک شکست مایوس نشی

من خودم کار آفرین نیستم ولی یکسری اطلاعات برات میزارم امیدوارم مفید باشه داداش

طرح های توجیهی کشاورزی و دامداری

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

طرح توجیهی احداث مرغداری تخم گذار

*پیشنهاد من پرورش شتر مرغ ,چون واقعا سود آور کم کم داره صنعت پرورش شترمرغ تو ایران گسترش پیدا میکنه

پرنده شرایط سخت زادگاهش افریقاست و آب بدنشو از طریق گیاهانی که تغذیه میکنه دریافت میشه

شتر مرغ سالانه حدود 30 تا 90 تخم میزاره

از گوشت، چرم، پر، تخم و روغن این پرنده استفاده های زیادی میشه حتی از پاهای شترمرغ هم در صنعت دارویی استفاده میشه همچنین تخم شتر مرغ علاوه بر مصرف خوراکی در وسایل تزیینی و دکور استفاده میکنند

در مورد گوشت شتر مرغ میتونم بگم سالم ترین گوشت دربین طیور داره چون کلسترول و چربی پایین تری نسبت به گوشت مرغ و بوقلمون داره

اگه به اینکار علاقه مند بودی قبلش با چند تا پرورش دهنده شترمرغ از نزدیک در ارتباط باشو ازشون کمک بگیر

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

ایده زیاده اما اجرا کردنش شرطهشترمرغ نهمرغ تخمی و گوشتی نهبوقلمون نه----بز اما نه هر بزیسانن و آلپاینگوسفند شال رومانف و یک نژاد که اسمش یادم نیستمرغ تخم گذار جهادیگاو سیمنتالکاشت علوفه های جدیدگیاهان داروییپرورش ماهی مدار بسته.....اینا هرکدوم شرط و شروطی داریزنگ بزن بهت میگم اگر خواستی

لینک به دیدگاه
ایده زیاده اما اجرا کردنش شرطهشترمرغ نهمرغ تخمی و گوشتی نهبوقلمون نه----بز اما نه هر بزیسانن و آلپاینگوسفند شال رومانف و یک نژاد که اسمش یادم نیستمرغ تخم گذار جهادیگاو سیمنتالکاشت علوفه های جدیدگیاهان داروییپرورش ماهی مدار بسته.....اینا هرکدوم شرط و شروطی داریزنگ بزن بهت میگم اگر خواستی

به به امیر آقای عزیز....:icon_gol:

شمارتو گم کردم وگرنه قبل اینکه تاپیک بزنم به خودت زنگ میزدم....:hanghead:

بی زحمت پیام خصوصی برام بفرست:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
سلام بر رفیق خودمون:icon_gol:

ایده نو یا قدیمی فرقی نمیکنه مهم اینه کاری که میخوای شروع کنی

اولا بهش علاقه داشته باشی

دوما فوت و فن کار رو به خوبی یاد بگیری

سوما بعد از یک شکست مایوس نشی

من خودم کار آفرین نیستم ولی یکسری اطلاعات برات میزارم امیدوارم مفید باشه داداش

طرح های توجیهی کشاورزی و دامداری

طرح توجیهی احداث مرغداری تخم گذار

*پیشنهاد من پرورش شتر مرغ ,چون واقعا سود آور کم کم داره صنعت پرورش شترمرغ تو ایران گسترش پیدا میکنه

پرنده شرایط سخت زادگاهش افریقاست و آب بدنشو از طریق گیاهانی که تغذیه میکنه دریافت میشه

شتر مرغ سالانه حدود 30 تا 90 تخم میزاره

از گوشت، چرم، پر، تخم و روغن این پرنده استفاده های زیادی میشه حتی از پاهای شترمرغ هم در صنعت دارویی استفاده میشه همچنین تخم شتر مرغ علاوه بر مصرف خوراکی در وسایل تزیینی و دکور استفاده میکنند

در مورد گوشت شتر مرغ میتونم بگم سالم ترین گوشت دربین طیور داره چون کلسترول و چربی پایین تری نسبت به گوشت مرغ و بوقلمون داره

اگه به اینکار علاقه مند بودی قبلش با چند تا پرورش دهنده شترمرغ از نزدیک در ارتباط باشو ازشون کمک بگیر

این خطی که قرمزش کردم فکر کنم غلط باشه؛ اصولاً گوشت شترمرغ گوشت سفید به حساب نمیاد که شما اون رو بخواید با گوشت طیور دیگه مقایسه کنید؛ یعنی بین گوشتهای قرمز مرسوم از همه کلسترول پایین تری داره.

لینک به دیدگاه
درود بر دوستان عزیز...

مستقیم میرم سر اصل مطلب....

میخوام یه کار زراعی یا دامی انجام بدم اما نمیدونم چه کاری باشه......اگر ایده نو باشه چه بهتر

مثلا چیزی که خودم به ذهنم رسیده پرورش مرغ ارگانیک یا کاشت زعفران تو استان زنجان ..... (میدونم اینایی که گفتم نو نیست:ws3:)

ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن و یا ایده های جدیدی بهم بدن

..................................

هزینش اصلا مهم نیست که چقدر باشه.....

فقط پیشنهادی که میدید همراه با هزینه های اولیش باشه و همینطور سودآوریشم گفته بشه....

با تشکر از همه دوستان

عرضه زعفران به بازار توی ایران دست مافیاست؛ باید بتونی در داخل اون مافیا نفوذ کنی تا بتونی کاری بکنی؛ وگرنه محصول شما روی دستتون باد می کنه. نفوذ در این مافیا کار ساده ای نیست.

الآن شما کاری رو شروع کردید یا هنوز هم دنبال ایده می گردید؟

لینک به دیدگاه
عرضه زعفران به بازار توی ایران دست مافیاست؛ باید بتونی در داخل اون مافیا نفوذ کنی تا بتونی کاری بکنی؛ وگرنه محصول شما روی دستتون باد می کنه. نفوذ در این مافیا کار ساده ای نیست.

والا تو ایران فقط پشکل گوسفنده که دست مافیا نیست یا شاید اونم باشه

تو ایران فقط باید یک چیزی که مثل چی دنبالشن رو بزنی بعد فقط برای مصرف شخصی استفاده کنی :ws28:

و به هیچ کسی هم ندی حالشون جا بیاد

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.....بله پرورش ماهی زدم تو سد خاکی..... و میخوام چند ماه دیگه هم پرورش مرغ و خروس ارگانیک رو شروع کنم(هنوز اطلاعاتی به اون صورت در این زمینه ندارم....در حال تحقیقاتم)

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز.....بله پرورش ماهی زدم تو سد خاکی..... و میخوام چند ماه دیگه هم پرورش مرغ و خروس ارگانیک رو شروع کنم(هنوز اطلاعاتی به اون صورت در این زمینه ندارم....در حال تحقیقاتم)

خب، خدا رو شکر! موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...