رفتن به مطلب

راهنمایی برای شروع یک کار اقتصادی

ارسال های توصیه شده

با سلام و تبریک بهار طبیعت و عیدنوروز

یک راهنمایی از دوستان برای شروع یک کار اقتصادی می خواهم ولی بهتر است اول شرایط خودم را خدمت دوستان عرض کنم.

من یک خانه ویلایی دارم با موقعیت جنوبی که یک زیرزمین مسکونی حدود 120 متر دارد در حال حاضر زیرزمین ما مستاجر دارد ولی میخواهیم در سال جدید کار مستقل و اقتصادی داشته باشیم ضمنا موقعیت مکانی منزل ما در یکی از شهرک های مسکونی و به نسبت شلوغ شهرمان است.

درخواست بنده از دوستان این است در صورت امکان مشاغلی را که میتوان ایجاد کرد و سوددهی خوبی هم داشته باشد را به بنده معرفی کنید با عنایت به این موضوع که خودم می خوام پیگیری امور را بعدا داشته باشم مشاغل معرفی شده لطفا مناسب خانم ها باشد.

منتظر پیشنهادات شما هستم با تشکر.

لینک به دیدگاه

یک راهنمایی از دوستان برای شروع یک کار اقتصادی می خواهم ولی بهتر است اول شرایط خودم را خدمت دوستان عرض کنم.

من یک خانه ویلایی دارم با موقعیت جنوبی که یک زیرزمین مسکونی حدود 120 متر دارد در حال حاضر زیرزمین ما مستاجر دارد ولی میخواهیم در سال جدید کار مستقل و اقتصادی داشته باشیم ضمنا موقعیت مکانی منزل ما در یکی از شهرک های مسکونی و به نسبت شلوغ شهرمان است.

درخواست بنده از دوستان این است در صورت امکان مشاغلی را که میتوان ایجاد کرد و سوددهی خوبی هم داشته باشد را به بنده معرفی کنید با عنایت به این موضوع که خودم می خوام پیگیری امور را بعدا داشته باشم مشاغل معرفی شده لطفا مناسب خانم ها باشد.

با سلام و احترام

شرایطی که گفتید خیلی خوبه اما کافی نیست موقعیت مکانی میزان جمعیت تراکم امکان سنجی بازار اطراف و توانایی و علاقمندی شخصی هم برای مشخص کردن بهتر شغل به نظرم لازمه. اما خب با توجه به اطلاعاتی که دادین پیشنهاد من زدن یک مطبخ (آشپزخانه) هست که بصورت عمده بتونید برای منازل یا مدارس و شرکت ها خدمات داشته باشید.

لینک به دیدگاه

با درود

صرف داشتن یک مکان مناسب برای شروع یک کار کافی نیست ، شما بهتر بود میگفتید چه هنر هایی دارید ، چه کارهایی بلدید ، مثلا اهل کاسبی هستید ؟ یا مثلا آرایشگری بلدید؟ یا سرمایه لازم رو دارید ؟ با توصیفی که کردید تنها میشه همون اجاره دادن مکان رو پیشنهاد داد

لینک به دیدگاه

راستش خودم به فکر تاسیس یک مرکز فرهنگی هنری هستم برای آموزش دوره هایی مثل موسیقی نقاشی و... البته خودم توانایی تدریس ندارم و فکر کنم باید با یک مربی در همین زمینه ها قرارداد ببندم ولی نمی دونم این کار جواب میده یا نه!! دوستان اگه تجربه یا پیشنهادی در این زمینه دارند خوشحال میشم در اختیار قرار بدهند

لینک به دیدگاه

مواردی که میشه پیشنهاد داد پرورش قارچ ، تولید تخم بلدرچین ، اجاره دادن برای کارهایی مثل آرایشگاه زنانه ، انبار برای بوتیک و کارهایی ازین قبیل ، قبل از هرچیزی باید ببینید برای کاری که میخواید انجام بدید بروکراسی اداری حتی الامکان نداشته باشه ، مالیات ، عوارض و ... رو هم در نظر بگیرید

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی:icon_gol:

امیدوارم وارد هر صنفی که میخواید بشید موفق باشید.:a030:

در وهله اول بقول دوستان باید راههای کاسبی رو هم تا حدودی بلد باشید هم از لحاظ خرید جنس با کیفیت و خوش قیمت و هم روابط عمومی بالا که بتونید مشتری رو جذب کنید.

مهم ترین فاکتور بنظر من در مشاغل آزاد نه سرمایه هست نه شلوغی و رفت آمد زیاد ،البته اینا تاثیر گذار هستن ، ولی بیشترین تاثیر رو داشتن روابط عمومی بالاست، که باعث جذب مشتری از سرتاسر شهر یا اون محل به شما میشه.....:a030:

من پیشنهاد میکنم برای شروع اگه علاقه دارید یه فروشگاه لوازم آرایش بهداشتی زنانه بزنید که ماشاالله هر چی جلوتر میریم این بیشتر خواهان پیدا میکنه :w16: و فقط کافی مثلاً فلان لوسیون یا صابون از طریق شما تو اون محل یا شهر اسم در کنه، همه ی بانوان محترم از هر طریقی که شده شما رو پیدا میکنن و مشتریتون میشن ....:a030:

سعی کنید با شرایط امروز مملکتمون دنبال تولید زیاد نرید البته این نظر شخصی منه....:w16:

در آخر براتون آرزوی موفقیت دارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 1 سال بعد...

درود اول از همه شما خونتون ملک مسکونی هست استفاده تجاری نمیتونین بکنید این اصلی ترین موضع هست که باید بر طرفش کنین وتنها کاریکه میشه تو ملک مسکونی انجام داد صحبت با نزدیک ترین دانشگاه به خانه برای خوابگاه خودگردان میباشد برای دختر یا پسرهای دانشجو ومن متعجب هستم از دوستان که موضوع به این سادگی که شما نمیتوانید توملک مسکونی هیچ کار تجاری اقتصادی وتولیدی وهرموضوعی غیر سکونت انسان در آن را انجام داد را مد نظر قرار نمیدن ونمیگن به شما واین خیلی جالبه خیلی

لینک به دیدگاه

سلام،

شما بالاخره کاری رو شروع کردید یا همچنان دنبال ایده می گردید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...