رفتن به مطلب

صندلی داغ با حضور alimec عزیز

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز

با نزدیک شدن به سال 95 بعد از وقفه چندماهه، صندلی داغ بعدی با حضور alimec استارت خوردش :w02:

تو میتونید بیاید جزغالش کنید که دیگه هوس داوطلب شدن نکنه :ws3:

فقط قوانین رعایت بشه.

حالا این شما و این alimec عزیز که قراره پاسخگو باشه :gnugghender:

تاریخ شروع 94/12/28 تاریخ پایان 95/01/6

• Like 12
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام :whistle:

آقای علی خان بودید دیگه درسته؟

چی شد که اینجوری شد؟کامل جامع توضیح بدید:w02:

رتبه ارشدتون چند بود؟:whistle:

مردن واقعا راحته؟

میشه فلسفه ی وجود خودتونو تو دو سطر توضیح بدید؟

تو زندگی هدف دارید؟کوتاه مدت یا بلند مدت؟

امیدتون به زندگی چقدره؟خوشحالی ظاهر و باطنتون یجوره یا.....؟

تو انتخاب رشته سراغ یا علاقه رفتید یا استعداد یا بازار کار؟

اگه بهتون بگن برو تو یه جای سرسبز با آرامش اما پول کمتر زندگی کن یا برو تو یه شهر بزرگ دنیا با دردسر اما پول بیشتر معروفیت بیشتر زندگی کن کدومو انتخاب میکنید؟

یه سوال مزخرف بچگانه که همش ازمون میپرسیدن:ws3:مامانتونو بیشتر دوس دارید یا باباتونو:ws3:

یهو تصمیم گرفتم 5دیقه ای سوال بپرسم امیدوارم درس جواب بدید:whistle:

عیدتونم پیشاپیش مبارک:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

درود و سال نو همگی مبارک

یه تغییراتی ایجاد شد و جای پ ژ تغیر کرد و ترک عادت موجب مرض هست لذا عذرخواهم:icon_gol:

تشکر از اقای عارف:icon_gol:

من هدفم از اعلام امادگی رو لابلای ژاسخ هام اشاره میکنم

یه قهوه بزنم و بیام ژاسخ آرتاش رو بدم

• Like 8
لینک به دیدگاه
سلام :whistle:

آقای علی خان بودید دیگه درسته؟

سلام بر دوست قدیمی:icon_gol:

درسته مادرم که علی صدام میکنه

چی شد که اینجوری شد؟کامل جامع توضیح بدید:w02:

نوشتن ارومم میکنه فشار کاری زیاده. دیروز که جمعه بود هم سرکار بودم و امروز که 29 اسفنده هم باید برم سرکار. از طرفی سخت شد نوشتن تو کاغذ برام و یه لذتهایی داره دنیای مجازی که واقعی نداره..

رتبه ارشدتون چند بود؟:whistle:

چهار رقمی بود ولی دوران ارشد منهای دو دختر درس خون شاگرد اول بودم

مردن واقعا راحته؟

فرق داره اگه با صندلی الکترکی باشه یا سکته.. من خودم دو بار خواب دیدم که تو دریا غرق میشم.

میشه فلسفه ی وجود خودتونو تو دو سطر توضیح بدید؟

یک قهرمان باشم که خیلی مواقع سکوت میکنه در برابر قضاوت دیگران. قهرمانی که دوری نکنه از جمع و در عین حال خیلی از افرادی که درکش نمیکنن رو تحمل کنه. قهرمانی که نوسان داره بین اسلام و مکتب اگزیستانسیالیسم

تو زندگی هدف دارید؟کوتاه مدت یا بلند مدت؟

بله. هم کوتاه مدت و هم بلند مدت

امیدتون به زندگی چقدره؟خوشحالی ظاهر و باطنتون یجوره یا.....؟

اگه خودکشی و اتانازی تو اسلام حرام نبود الان اینجا نبودم که ژاسخ تون رو بدم. از درون خوشحال بشم که ژرواضح برونم نشون میده ولی در کل خیلی وانمود میکنم نه فقط در مورد خوشحالی ظاهری..

تو انتخاب رشته سراغ یا علاقه رفتید یا استعداد یا بازار کار؟

همه ی موارد دخیل بودن

اگه بهتون بگن برو تو یه جای سرسبز با آرامش اما پول کمتر زندگی کن یا برو تو یه شهر بزرگ دنیا با دردسر اما پول بیشتر معروفیت بیشتر زندگی کن کدومو انتخاب میکنید؟

بیشتر درون گرا هستم تا برون گرا لذا شهرت زیاد برام مهم نی. زندگی تو تهران و امریکا رو خیلی دوس دارم

یه سوال مزخرف بچگانه که همش ازمون میپرسیدن:ws3:مامانتونو بیشتر دوس دارید یا باباتونو:ws3:

مادر مادر مادر

یهو تصمیم گرفتم 5دیقه ای سوال بپرسم امیدوارم درس جواب بدید:whistle:

عیدتونم پیشاپیش مبارک:icon_gol:

از همه ی دوستان قدیمی دعوت میکنم که افتخار بدن گرچه سعی میکنم بصورت خصوصی دعوت کنم. ایشالا این چند روزه بیان رو خط.

ژاسخ هام بر اسال وضعیت و تفکرات فعلی ام هست و ممکنه سالیان بعد تغییر کنن

..............

خیلی خیلی لطف کردین و عید شما هم مبارک:icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

سلام علي جان، ازاينكه اين فرصت رو براي مصاحبت بيشتر فراهم كردي ممنونم.:4chsmu1:

سوال اول : بنظرت لازمه كه آدم‌ها در مرحله (يا مراحلي) از زندگي خودشون رو به چالش بكشند؟ هر چندوقت اينكار رو بكنند؟ خود شما آيا تابحال اين كار رو كردي؟ و براي ما از نتيجه بگو، چقدر قاضي صادقي بودي براي خودت؟

سوال دوم‌ : مي‌خوام درباره افكار صحبت كنم، افكاري كه به زندگي ما جهت مي‌دن، و براي ما چهارچوب و قاعده و خط مشي ايجاد مي‌كنن، چطور به افكار امروزت رسيدي؟ چقدر روشون تعصب داري؟

سوال سوم : اكثر انسان‌هايي كه من مي‌بينم، "گوش كردن" رو بلد نيستند. شايد به جرات بايد بگم علي من واقعاً تاحالا بحثي كه بين دو يا چند نفر صورت بگيره و به نتيجه برسه رو نديدم. هركس فقط منتظر هست كه ديگري حرفش رو زودتر تموم كنه، تا بتونه نظر و عقيده و چهارچوب فكري خودش رو مطرح كنه. خيلي كم افرادي رو ديدم كه حاضر باشند به حرف طرف مقابل گوش كنند و كمي فكر كنند و در اين‌باره بي قضاوت عمل كنند. تو تابحال ديدي ؟ و خودت، معمولاً جزو كدوم دسته‌اي؟ بنظرت چطور ميشه بي قضاوت "گوش كردن" (ديدن،‌فكر كردن) رو تمرين كرد ؟

سوال چهارم : در جواب آرتاش گفتي كه اگر خودكشي حرام نمي‌بود احتمالا حالا پيش ما نمي‌بودي، مي‌خوام بدونم اين قضيه مربوط به قبل‌ بوده يا اگه همين الان دستوري مبني بر حلال بودن اين قضيه برسه،‌ باز هم قصد داري از اينجا بري؟

سوال پنجم : در ادامه سوال قبل، فكر كن خودكشي حلال بوده و همونطور كه خواسته بودي زندگيت در دنيا تموم شده و حالا اومدي اينجا، جايي كه من فرشته‌ي مخصوص خدا (چون تو در زندگي به خدا اعتقاد داشتي) براي پر كردن فرم‌هاي پرونده تو هستم! آيا از زندگي‌ت به اندازه كافي لذت نمي‌بردي؟ آيا تمام سعيت براي بهتر شدن اوضاع رو كرده بودي؟ فكر مي‌كني حتي اگر از اول شروع مي‌كردي هم نمي‌تونستي از زندگيت لذت ببري؟ و آخرين سوالي كه بايد در پروندت باشه : فكر مي‌كني فلسفه‌ي زندگي (بودن) چي بود كه تو مرگ رو انتخاب كردي؟

براي اينكه خستگيت رفع بشه بگو ببينم كارت چيه؟ :ws38:

سوال هفتم : قبول داري كه همه‌ي ما فكر مي‌كنيم عاقل‌ترين آدم روي كره‌ي زمينيم؟ و فكر مي‌كنيم با همه‌ي آدماي ديگه فرق داريم و كسي نمي‌تونه اونطور كه بايد دركمون كنه. بنظرت واقعاً همينطوره، يا مشكل از ماست؟

باز براي اينكه خسته نباشي بگو انجمن در زندگيت چقدر مفيد بوده ؟ اصلاً تاثيري داشته يا نه؟

سوال هشتم :‌ چطور میشه به اراده پولادین دست یافت؟ چون هردو میدونیم با همچین اراده‌ای میشه از پس هرکاری بر اومد. اما چطور میشه به این قدرت اراده رسید ؟

سوال نهم : لطفاً افراد یا شخصیت‌هایی که در شکل‌گیری شخصیت تو نفوذ داشتند رو معرفی کن (می‌دونم شاید همه رو یادت نیاد، اما هرچندتا که یادت میاد رو بهم بگو)

سوال دهم : اگر بخوای من رو به چیزی مهمون کنی، اون چیه؟ :ws17:

امیدوارم سوال‌ها اذیتت نکرده باشه. ممنون و متشکر از حضورت و وقتی که می‌گذاری. :w72:

• Like 8
لینک به دیدگاه
سلام علي جان، ازاينكه اين فرصت رو براي مصاحبت بيشتر فراهم كردي ممنونم.:4chsmu1:

سوال اول : بنظرت لازمه كه آدم‌ها در مرحله (يا مراحلي) از زندگي خودشون رو به چالش بكشند؟ هر چندوقت اينكار رو بكنند؟ خود شما آيا تابحال اين كار رو كردي؟ و براي ما از نتيجه بگو، چقدر قاضي صادقي بودي براي خودت؟

چالش چلنج.. یکی از برنامه های جدید من بررسی ریشه کلمات هست که امیدوارم 95 بیشتر براش وقت بذارم. لزوما منظورم معنی واژگان در فرهنگ معین و امثالهم نیست. من فعلا چالش رو اینگونه یافتم:

تغییر وضعیت خودمون طوری که واکنش های نه چندان نرمال از محیط، متوجه ما بشه. خوده این تغییر وضعیت میتونه ارادی باشه یا بار محیطی باشه. اما ژاسخ سوالات شما بزرگوار:

بله

محاسبه نفسی که میگن که منجر به تغیر وضعیت در روز بعد بشه.که من تا بحال انجام ندادم به این صورتی که میگن. تایمش رو نمیدونم چون خودم تجربه هام ناگهانی بوده.

بله و یکی از تجربه هام:

حدودا 20 ساله بودم که تحت تاثیر خطبه ی همام مرتضی علی دو هفته تمام رفتم تو خودم. ژدرم سکوت و بعضا نگاه های معنی دار. مادرم خنثی. مهمون که میومد صرفا داخل اتاق خودم بودم مگر موقع شام که حرف هم نمیزدم. قهرمانی که به غار ژناه میبره.. یار مرا غار مرا.. چون مدتش کم بود به خیر گذشت. احتمالا فامیل ژشت سرم میگفتن فاز و نولش قاطی کرده:ws37:

درود بر بهترین نام جهان. خواهش میکنم.

در چند ژست ژاسخ هاتون رو میدم. نیگاه کردم که خلاف قوانین هم نیست

• Like 8
لینک به دیدگاه

سوال دوم‌ : مي‌خوام درباره افكار صحبت كنم، افكاري كه به زندگي ما جهت مي‌دن، و براي ما چهارچوب و قاعده و خط مشي ايجاد مي‌كنن، چطور به افكار امروزت رسيدي؟ چقدر روشون تعصب داري؟

همین که رو الاکلنگ اسلام و اگزیست قرار دارم یعنی نوسان و عدم تعصب. خیلی از اطرافیانم دوری میکنن از نوسان. البت حق هم دارن چون نوسان خسته میکنه ادمو. ولی برای من سواله چطور با حجم مطالعه شون که کمتر از منه به این یقین رسیدن!

اول خلا هستیم یعنی اطلاعات صفر.

بعد اطلاعات رو میخوریم تا گرد و غبار بشیم. اطلاعات از تفکر و محیط و مطالعه بدست میارم.

این گردوغبار رو با فوکوس کردن و با رطوبت سازماندهی خمیر میکنیم.

این خمیر رو با عمل سفت و سنگ می کنیم و این سنگ میشه یقین

من فعلا در گردوغبارم

سوال سوم : اكثر انسان‌هايي كه من مي‌بينم، "گوش كردن" رو بلد نيستند. شايد به جرات بايد بگم علي من واقعاً تاحالا بحثي كه بين دو يا چند نفر صورت بگيره و به نتيجه برسه رو نديدم. هركس فقط منتظر هست كه ديگري حرفش رو زودتر تموم كنه، تا بتونه نظر و عقيده و چهارچوب فكري خودش رو مطرح كنه. خيلي كم افرادي رو ديدم كه حاضر باشند به حرف طرف مقابل گوش كنند و كمي فكر كنند و در اين‌باره بي قضاوت عمل كنند. تو تابحال ديدي ؟ و خودت، معمولاً جزو كدوم دسته‌اي؟ بنظرت چطور ميشه بي قضاوت "گوش كردن" (ديدن،‌فكر كردن) رو تمرين كرد ؟

93 و 94 سعی کردم زیاد گوش شنوا باشم چه در موضع در و دل چه نصیحت. ولی زیاد موفق نبودم به نظر خودم.

یه لذتی داره فک زدن که حذفش باید با یه جایگزینی همراه باشه. برا امتحان:

با فردی در مورد خدا یا مقایسه ضریب جینی دولت های احمدی نزاد و روحانی بحث میکنیم.سعی کنیم کمتر حرف بزنیم ولی درعوض وقتی به اتاق تنهایی خودمون رفتیم در مورد اون دایالوگ ها(که بیشتر مربط به طرف مقابل بود و کمتر خودمان) بنویسم. لذت داره و در مباحثه های بعدی شدیدا کمک میکنه که کمتر منتها سنجیده تر و سنگین تر بحرفیم. زیاد در این مورد موفق نبودم چون نوشتن رو کاغذ برام سخت شده..

سوال چهارم : در جواب آرتاش گفتي كه اگر خودكشي حرام نمي‌بود احتمالا حالا پيش ما نمي‌بودي، مي‌خوام بدونم اين قضيه مربوط به قبل‌ بوده يا اگه همين الان دستوري مبني بر حلال بودن اين قضيه برسه،‌ باز هم قصد داري از اينجا بري؟

بله الان هم و سریع هم تسلیم اسلام میشدم و نمازها و روزه های نگرفته رو ردیف میکردم. و مخصوصا حق الناس رو تا جایی که راه داشت ردیف.. اصلن یادم نیست چند تا فیلم ایرانی غیراورجینال خریدم! مبحث وابستگی به مادر و دیگر نزدیکانم هم ردیفه(اسلام و اگزیست خیلی تو این مورد بهم کمک کردن. تقابل احساس و عقل) در واقع من هیچ وقت نفهمیدم که چرا شهید همت از سرماخوردگی بچه اش هم گریه میکرد..

سوال پنجم : در ادامه سوال قبل، فكر كن خودكشي حلال بوده و همونطور كه خواسته بودي زندگيت در دنيا تموم شده و حالا اومدي اينجا، جايي كه من فرشته‌ي مخصوص خدا (چون تو در زندگي به خدا اعتقاد داشتي) براي پر كردن فرم‌هاي پرونده تو هستم! آيا از زندگي‌ت به اندازه كافي لذت نمي‌بردي؟ آيا تمام سعيت براي بهتر شدن اوضاع رو كرده بودي؟ فكر مي‌كني حتي اگر از اول شروع مي‌كردي هم نمي‌تونستي از زندگيت لذت ببري؟ و آخرين سوالي كه بايد در پروندت باشه : فكر مي‌كني فلسفه‌ي زندگي (بودن) چي بود كه تو مرگ رو انتخاب كردي؟

خیر لذت اصلی برای من افزایش معلومات هست در عین حال که اطرافیانم درکش کنن که کمتر ژیش میاومد. راستی من با دو واسطه شنفتم که شاگرد اصلی(گل سرسبد)علامه حسن زاده املی یعنی صمدی املی گفته در اخرت هم افزایش علم داریم درسته فرشته؟

خیر تمام سعی ام رو نکردم

من از همون روز الست میدونستم اخرش همینم همین الانش هم 5 دور ترجمه ی قران رو خوندم و میدونم برگشتی وجود نداره.

کشیدن ولایت فقیه از درون فلسفه ی ملاصدرایی و عبور کردن از ملاصدرا. جمله ی قبل از عباسی بود که در مورد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران می گفت. غایب بودن عامل اتصال بشر با خدا یعنی امام زمان عج، سرعت رسیدن به یقین رو کند و دشوار کرد به نظرم. از طرفی ادم قانعی نبودم و خیلی سخت بود برام که گنجشکی باشم که به اندازه ی نوک خودش آب بر میداشت تا سهمی داشته باشه در خاموشی آتش جنگل.

قرمز سوال جالبی بود در واقع از خودکشی فیلتر بگیرم باید همان گنجشک..

//////////////

• Like 7
لینک به دیدگاه

براي اينكه خستگيت رفع بشه بگو ببينم كارت چيه؟ :ws38:

شرکتی(بدون بیمه. ساعت کاری دست خودمه ولی بعضا اجبار هست. وابسته به وزارت دفاع هم نیست)و فعلا اعصاب تدریس ندارم.

سوال هفتم : قبول داري كه همه‌ي ما فكر مي‌كنيم عاقل‌ترين آدم روي كره‌ي زمينيم؟ و فكر مي‌كنيم با همه‌ي آدماي ديگه فرق داريم و كسي نمي‌تونه اونطور كه بايد دركمون كنه. بنظرت واقعاً همينطوره، يا مشكل از ماست؟

خیر من چنین فکری در مورد خودم نمیکنم.

بله اونایی که اینطوری فک میکنن باید مشکل رو در درون خودشون کشف کنن.

باز براي اينكه خسته نباشي بگو انجمن در زندگيت چقدر مفيد بوده ؟ اصلاً تاثيري داشته يا نه؟

در حد مسکن موثر بوده. تعریف من از مسکن یعنی کاهش دهنده ی درد ولی ریشه رو نمیزنه

سوال هشتم :‌ چطور میشه به اراده پولادین دست یافت؟ چون هردو میدونیم با همچین اراده‌ای میشه از پس هرکاری بر اومد. اما چطور میشه به این قدرت اراده رسید ؟

من معتقدم بیشتر هوارهای ما از ضعف اراده بیولوژیکی هست نه مباحث روح و جان و روان.. به شدت اعتقاد دارم که اراده از مجاری ادراری خارج میشه چه در نوع مشروعش چه غیر مشروعش. البت حرف من نیست و جدید هم نیست

سوال نهم : لطفاً افراد یا شخصیت‌هایی که در شکل‌گیری شخصیت تو نفوذ داشتند رو معرفی کن (می‌دونم شاید همه رو یادت نیاد، اما هرچندتا که یادت میاد رو بهم بگو)

لزوما تاثیرات مثبت نبودن مثلا در دوران بلوغم مادرم نسبت به من سخت گیر شده بود که از منظر روانشناسی توصیه شده ولی خیلی رفتارهاش نسبت به خودم رو قبول نداشتم و ندارم.

مادرم در تقویت احساس. ژدرم در زمینه درس. کلا نزدیکان درجه ی یک(مادر ژدر همسر و خواهر) رومون زیاد تاثیر میذارن. یکی فامیلامون که دوران راهنمایی منو تشویق کرد برا جلسات قرانی.

دبیر تاریخ دوران راهنمایی که اعتماد به نفسم رو در اون اشفته بازار زندگی ام بالا برد.

کتاب هام:

چندین دور ترجمه قران روم تاثیر گذاشت.

نوشته های دکتر سریع القلم و سخنرانی های دکتر عباسی در سیاست

رائفی ژور و مذهب

فروید و راسل زیاد خوندم و کمتر تحت تاثیر یونگ و نیچه بودم کمتر هم ازشون خوندم.

سوال دهم : اگر بخوای من رو به چیزی مهمون کنی، اون چیه؟ :ws17:

کوهنوردی سوادکوه خوبه؟:ws3:

امیدوارم سوال‌ها اذیتت نکرده باشه. ممنون و متشکر از حضورت و وقتی که می‌گذاری. :w72:

خواهش می کنم خیلی لذت بردم دم سال تحویل. دارم افکارمو میریزم بیرون و تا سیزده قصد دارم یه برنامه بنویسم برا 95.مرسی که افتخار دادی علی جان:icon_gol:

من تا لحظه ی تحویل سال بیدارم به مدد کاژوچینو. منتظر سوال دوستان هستم و نت اذیت نکنه جواب میدم

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلااااااام:ws3:

خو بگو ببينم معدل كارشناسيت چند شد؟

چند واحد افتادي؟

مشروط شدي؟؟

بهترين دوستت تو انجمن؟

اروم ترين ادم؟

شرورترين ادم؟

نظرت راجع به من ....كامل باشه ها

-

تعداد گرایشهای مکانیک رو بگو با اسمهاشون

کدوم گرایش مکانیک بازار کارش توی ایران می گیره؟

رشته مکانیک خوبه یا صنایع غذایی؟

کدوم یک از دانشگاه های آزاد دکتری مکانیک ورمی دارن؟

چرا مكانيكي رو انتخاب كردي؟ رشته ديگه اي رو دوست نداشتي؟

رتبه ت تو كنكور چند شد؟

رديف اول مي شستي يا جزو لژ نشيناي ته كلاس بودي؟

فكر مي كني صندلي داغت چند صفحه جلو بره؟

چندتا زبون بلدي؟

چه سازي بلدي بزني؟

اصن ساز بلدي بزني يا بي هنري؟

آدم مذهبی هستی ؟! ... چقدر به اعتقاداتت پایبندی ؟!

بزرگترین خلافت تو دوران سربازی چی بود؟

در قرآن یه آیه برای اثبات روح اومده،اون ایه رو بنویس و توضیح بده منظورش چی بوده؟؟؟

بزرگترین گناه از نظر تو چیه؟؟

چرا یه مدت هستی یه مدت نیستی؟

بچه های خوب انجمن کلا از نظر خودت اسم ببر؟

اضافه خدمت خوردی؟

یه شعری که همیشه تو ذهنته رو بنویس با معنی؟

5 خط انشا از عید بنویس؟

زن داری؟

روز زن چی میخوای بخری واسش؟

فعلا همینارو جواب بده

• Like 8
لینک به دیدگاه
سلااااااام:ws3:

درووود:ws37:

خو بگو ببينم معدل كارشناسيت چند شد؟

14 و خوردی:icon_pf (34):

چند واحد افتادي؟

جمع نزدم:hanghead:

مشروط شدي؟؟

بله. عاشق شدم حذف ترم که موافقت نکردن و سرجلسه و برگه سفید. البت یارو ژرید استرالیا..

بهترين دوستت تو انجمن؟

نمی تونم یکی رو انتخاب کنم

اروم ترين ادم؟

سام(همون کاربری که نوعی خاص مینویسه)

شرورترين ادم؟

نمی تونم انتخاب کنم

نظرت راجع به من ....كامل باشه ها

صرفا حدسیات منه با توجه به ژست هایی که ازتون خوندم که زیاد هم نخوندم و غیبت زیاد داشتم پس زیاد نمیتونم بنویسم. بعضی ها رو مستقیم قبلن بهم گفتی مث درس خون بودن..:

مذهبی- چادری و مانتویی-صریح-درس خون-به شدت درونگرا ولی شادخو- جمع گریز(منظور جمع دنیای واقعی)- اهل چشم و هم چشمی نیستی- مث خیلی ها مطالعه غیر درسی ژایین- ثبات شخصی داری- تشخیص سمعی بصری یا لمسی بودنت برام سخته چون خیلی وقته انجمن نبودم و ژست هاتو نخوندم..- کمال گرا نیستی- مهربون نیستی ولی وقار داری و رحم هم داری و سنگدل نیستی- اعتماد به نفست ژایینه- عزت نفست ژایین نیست-

-

تعداد گرایشهای مکانیک رو بگو با اسمهاشون

خیلی زیادن که حفظ نیستم ارتعاشات طراحی کاربردی انرژی تبدیل انرژی موتور احتراق داخلی نیروگاه دریا ولی همه شون زیر مجموعه سه گرایش سیالات برودت و جامدات و ساخت تولید هستن.

کدوم گرایش مکانیک بازار کارش توی ایران می گیره؟

همه واقعا خوبن منتها نیاز بیشتری به زیرگرایش تبدیل مستقیم انرژی حس میشه

رشته مکانیک خوبه یا صنایع غذایی؟

رشته ی کتابداری هم خوبه

کدوم یک از دانشگاه های آزاد دکتری مکانیک ورمی دارن؟

نمیدونم

چرا مكانيكي رو انتخاب كردي؟ رشته ديگه اي رو دوست نداشتي؟

فیزیک 4 دبیرستان. قبل از انتخاب رشته لیست دروس کارشناسی رو دیدم و بررسی کردم و خوشم اومد. حدودا 40 تای اول رو مکانیک زده بودم. برق زده بودم مهندسی شیمی هم زده بودم منتها عمران نزده بودم

رتبه ت تو كنكور چند شد؟

منظورت لیسانس باید باشه که اونم 4 رقمی شدش

رديف اول مي شستي يا جزو لژ نشيناي ته كلاس بودي؟

تقریبا ردیف های جلو مگر مواقع خاص

فكر مي كني صندلي داغت چند صفحه جلو بره؟

ظاهرا که دوستان قدیمی مث من مدت ها نیست. لذا فک کنم زیاد جلو نره

بقیه باشه پست بعدی
  • Like 8
لینک به دیدگاه

چندتا زبون بلدي؟

انگلیسی

چه سازي بلدي بزني؟

سوت میزنم فقط

اصن ساز بلدي بزني يا بي هنري؟

کلن بی هنرم

آدم مذهبی هستی ؟! ... چقدر به اعتقاداتت پایبندی ؟!

بله فعلن که با اگزیستانسیال مخلوط شده.. نه تفکر اسلامی احکام گرا محض دارم نه اسلام جهان بین گرا(نابودی اسراییل و گسترش اسلام) محض. نماز میخونم. معده و کار اگه اذیت نکنه روزه میگیرم. اهل نذر کردن هستم. بعضا هشدار میدم به غیبت و تهمت. بعضا ارجاع میدم به فلان ایه قران. کمک مالی میکنم به فقرا در حد خودم. صحیفه و قران و نهج البلاغه زیاد میخونم. خیلی دوس دارم با ایه ی" خدا رو یاری کنید تا خدا شما رو یاری کند" ژیش برم منتها خیلی سنگینه برام. تابحال نماز شب نخوندم." هر چه برا خود می ژسندبی برا دیگران.." رو خیلی تو ذهنم مرور میکنم و ازش استفاده میکنم.نماز قضا زیاد دارم. یه مدت دچار یاس فلسفی شده بودم و نماز نمیخوندم. خیلی دوس دارم نقش قمر بنی هاشم تعزیه بخونم. تفسیر قران هم میخونم. زیارت عاشورا هم سه چهار بار ژارسال رفتم. محرم و هئیت زیاد میرم. ماه مبارک کمتر مسجد میرم. حجاب خانم برام مهم نی اصلن.

در کل هنوز معلوم نیست با خودم چند چندم

بزرگترین خلافت تو دوران سربازی چی بود؟

اتلاف وقت

در قرآن یه آیه برای اثبات روح اومده،اون ایه رو بنویس و توضیح بده منظورش چی بوده؟؟؟

مطوئن نیستم و حفظ هم نیستم ولی خدا اشاره میکنه که از روح خودم درش دمیدم این میشه اثبات نقلی نه علمی و عقلی چرا که در حوزه علم نمیگنجه..توضیحش خاطرم نیست ولی یادمه در موردش از چند مرجمع خونده بودم

بزرگترین گناه از نظر تو چیه؟؟

تو قران که شرک. فک کنم 31 نسا باشه که خدا اشاره میکنه: هر گناهی رو میبخشم الا شرک.

از نظر خودم که باید گناهان حق الناس باشه نه حق الله یا حق النفس. اووووم قتل عمد

بقیه باشه..

تا یادم نرفته:

سال نوت مبارک. خیلی هم افتخار دادی که شرکت کردی و هر چقدر دوس داشتی سوال بژرس

• Like 8
لینک به دیدگاه

چرا یه مدت هستی یه مدت نیستی؟

خصوصی بهت گفته بودم چند ماه ژیش..

بچه های خوب انجمن کلا از نظر خودت اسم ببر؟

زیادن و تا جایی که حافظه یاری میکنه:

خودت

برادران عارف

زهرا(ژانیسا)

زهرا(ژرتو)

شاروک

هانیه(ژانتالیسا)

مریم(مدیر مکانیک)

جاست مکانیک

حمید سی اف دی

اسی

اسماعیل(اقای خاص)

ژیمان(یه مدت تالار خانواده فعال بودن)

ارتاش

امیرگرشاسب

نوترون

اسژاو

سهیل

امین(تالار مکانیک)

سژیده

نهال(سارا)

فرانه(ولنتاین)

میم شیمی

مدیر اجرایی سایت

قاصدک(علی)

ابوذر(یه زمانی مدیر اجرایی بودن گویا)

ووو

اضافه خدمت خوردی؟

بله

یه شعری که همیشه تو ذهنته رو بنویس با معنی؟

خیلی زیادن.

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادن واندر ان ظلمت..

چه مبارک سحری..

سحرم دولت بیدار..

سحر با باد می گفتم..

5 خط انشا از عید بنویس؟

اول تا اخر تو انشا و املا ضعیف بودم ولی چون لطف کردی و شرکت..:

عیدها رو دوس دارم. عید قربان و گوشت گوسفندش. عید غدیر بخاطر مرتضی علی.نوروز سابقا برام لذت بخش بود الانا کمتر.هر روز که گناه نکنیم عید هست. 29 اسفند رفتیم وسط شهر که خیلی شلوغ بود و لذت بردم. دنبال سنبل ارزون میگشتیم که یافتیم. ژلیس به جای ژارک ماشین گیر داد. عید دوس دارم برم جنگل. جنگل رو ترجیح میدم تا کویر و دریا. ماهی قرمز هم خریدیم ولی روحانی بجای ماهی قرمز گویا ژرتقال گذاشت. من خیلی دوس دارم سریعتر مستقل بشم(عروسی نکردیم هنوز) و عید بیشتر خونه باشم یا جنگل. فعلا فقط به مادرم عیدی دادم.

زن داری؟

یکی فقط

روز زن چی میخوای بخری واسش؟

هنوز تصمیم نگرفتم ولی معمولا کنار هدایای مرسوم یه هدیه خاص میدم مثلا خوندن چند صفحه از خاطرات کودکی ام.

فعلا همینارو جواب بده

اکی هر چی سوال کنی کم نمیارم. خیلی خوبی عطیه. دیدی صندلی داغم خلوته گفتی مرام بذاریاو.. مرسی مرسی

• Like 7
لینک به دیدگاه

درود

1- از اول علی مک بودی؟ چرا من ی تصویر بسیار مبهم ازت دارم؟:ws38: اسم کاربریت همین بوده از اول؟

2- چند تا اکانت کاربری داری تو این سایت؟ :whistle:

3- چرا ادامه تحصیل دادی و میدی؟

4- تو چ حوزه ای از مکانیک هستی؟

5- نظرت درباره من چیه؟ البته درباره منی ک تو این دنیای مجازی هست. فک نکنم حضوری دیده باشیم هم رو.

6- فقط نواندیشان میای؟

7- ازین سوالا قدیما باب بود. برا هر شکلک ی نفر از بچه های انجمن رو بگو و ویژگی ک تو اون شکل بارز هست.

:ws3:

:a030:

:banel_smiley_4:

:w02:

:gnugghender:

:vahidrk:

:whistles:

:sigh:

:hapydancsmil:

:icon_pf (34):

:icon_redface:

:4564:

:ws37:

:flowerysmile:

:mrsbeasley:

:there:

:icon_pf (95):

:shad:

:th_running1:

:tt2:

:spiteful:

:53tnkbetm2eof1u84pj

:lol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

عه عهههه پ هیزوم این صندلی کووووو:w02:

1-وقتایی که عصبانی هستید چیکار میکنید؟(راستشو بگید)

2-یه راهکار خوب ارائه بدید برا این مواقع؟ :whistle:

3-شده تا حالا برای یه کاری کلی وقت و هزینه حتی سلامتیتونو بذارید بعد جوابش ادددد دقیقا برعکس دربیاد؟عکسالعملتون چی بود اون موقع؟

4-از دست چند نفر تو دنیا شاکی هستید؟چند نفر از دستتون شاکی هستن؟

5-اینکه میگن دنیا دار مکافاته درسته؟

6-برجسته ترین شخصیت تاریخی از دیدگاه شما؟

7-تا حالا شده بخواید برید به جایی که نه کسی شمارو میشناسه نه کسیو بشناسید؟(ناکجا آباد)

8-به نظرتون وجدان کجای کار ما آدما قرار داره؟کلا وجدان یعنی چی(همون صدای خداست؟)

9-کدوم ورزشو از همه بیشتر دوس دارید؟

10-یه بیت شعر در وصف حال الان خودتون با زبان مولانا بنویسید...

:icon_gol::whistle::gnugghender:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام بر علی مک:|

علی یه مددتت مدیدی نبودی:|

البته شاید کاربری عوض کردی سجاد هم ابهام داره تو بخاطر اوردنت:|

حالا چون مکانیکی هستی به عشق مکانیک اولین سوالمو میپرسم بقیه سوالهام بستگی به این جوابت داره:|

1- چقدر دوست داری تو صندلی داغت شرکت کنم؟:|

همه جوانب رو در نظر بگیر بعد جواب بده:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
درود

درووود بر مهندس با وقار

1- از اول علی مک بودی؟ چرا من ی تصویر بسیار مبهم ازت دارم؟:ws38: اسم کاربریت همین بوده از اول؟

اول منم اخر منم ظاهر و باطن منم. مدیر ارشد هستین و با این چیزا زیاد سروکار دارین نه؟ دو تا اتفاق ناگوار هم چند سال ژیش تو تالار مکانیک رخ که مزید بر علت شده..

2- چند تا اکانت کاربری داری تو این سایت؟ :whistle:

فقط همین

3- چرا ادامه تحصیل دادی و میدی؟

ژدر و مشوق اصلی و جو خیلی موثر بود. دقت کردی "دکترااااااای مهندسی مکانیک" خیلی ابهت داره حتی نسبت به دکترا یا واژه استاد.. آخه هم توش دکتر داره هم مهندس..

4- تو چ حوزه ای از مکانیک هستی؟

مد اصلیشه

5- نظرت درباره من چیه؟ البته درباره منی ک تو این دنیای مجازی هست. فک نکنم حضوری دیده باشیم هم رو.

با وقار- اهل تفکر- کاربلد-خوش قیافه- کوهنورد؟- کتاب های سنگین هم میخونی- بیشتر سکوت تا فک و مولانا

6- فقط نواندیشان میای؟

اره بین فروم های فارسی فقط نواندیشان رو عشقه

7- ازین سوالا قدیما باب بود. برا هر شکلک ی نفر از بچه های انجمن رو بگو و ویژگی ک تو اون شکل بارز هست.

من اولین نفری که به ذهنم رسید رو میگم

:ws3:مریم-مدیر مکانیک-نیشخند

:a030:نهال-سارا-ایول

:banel_smiley_4:فرانه- معتاد

:w02:نوترون-شوخی

:gnugghender: شاروک-فاطمه-شلوغ

:vahidrk:مهندس اسی-سرکوب

:whistles:خودم-زبون

:sigh:مهندس اسی- افسوس

:hapydancsmil:ژانیسا-زهرا-شادی

:icon_pf (34):مهندس اسی- تعجب

:icon_redface:سام- حجب

:4564:مهندس اسی- ای وای من

:ws37:علی مک- ای مظهر زیباییییی نیلوفر

:flowerysmile:نهال-سارا- دعوت به ارامش

:mrsbeasley:مریم- مدیر مکانیک- من بگم؟

:there:شاروک-فاطمه- غصه نخور

:icon_pf (95):مهندس ورژشتی- تگزاس

:shad:ژانیسا-زهرا-رقص

:th_running1:کسی به ذهنم نمیاد- دویدن

:tt2:شاروک-فاطمه- کل کل

:spiteful:کسی به ذهنم نمیاد-مرموز

:53tnkbetm2eof1u84pjکسی به ذهنم نمیاد-زبون

:lol: خودتون- شلیک خنده

مهندس خیلی لطف کردین:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام بر علی مک:|

علی یه مددتت مدیدی نبودی:|

البته شاید کاربری عوض کردی سجاد هم ابهام داره تو بخاطر اوردنت:|

حالا چون مکانیکی هستی به عشق مکانیک اولین سوالمو میپرسم بقیه سوالهام بستگی به این جوابت داره:|

1- چقدر دوست داری تو صندلی داغت شرکت کنم؟:|

همه جوانب رو در نظر بگیر بعد جواب بده:w02:

سلامی چو بوی خوش اشنایی- بچه ی کرمانشاه نیستی؟ من هانیه(ژانتالاسا..) تو تو تالار مکانیک.. به یاد اوردی؟ نه اون موقع که ما داشتیم تو این سایت مانور میدادیم شماها داشتین قلم چی میخوندین:ws3:

من کلا دوس دارم دوستان قدیمی شرکت کنن منتها خیلی هاشون الان نیستن دیگه. همینه دیگه دکا دکا.. ترکشون تکردم و ترکم کردن:ws37: شما که مکانیک هستین و صدالبته. من ناهار بخورم و خدمت برسم

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلامی چو بوی خوش اشنایی- بچه ی کرمانشاه نیستی؟ من هانیه(ژانتالاسا..) تو تو تالار مکانیک.. به یاد اوردی؟ نه اون موقع که ما داشتیم تو این سایت مانور میدادیم شماها داشتین قلم چی میخوندین:ws3:

من کلا دوس دارم دوستان قدیمی شرکت کنن منتها خیلی هاشون الان نیستن دیگه. همینه دیگه دکا دکا.. ترکشون تکردم و ترکم کردن:ws37: شما که مکانیک هستین و صدالبته. من ناهار بخورم و خدمت برسم

درودی بر تو

اره بچه کرمانشاه هستم

هانیه رو میشناسم تورو هم تو تالار مکانیک دیدم بچه فعالی بودی

من هانیه(ژانتالاسا..) تو تو تالار مکانیک.. به یاد اوردی؟

جمله بندیات ناقص هستش من نگرفتم:|

خب خدارو شکر موافقت نمودی:|

درمورد قدیما:|

والا من خیلیارو یادمه و اینکه الان بچه م باید میومد تو این سایت عضو میشد:|

اون موقع که شما مانور میدادین من تو خدمت سربازی خشم شب میرفتیم:|

خب فعلا" بذار گرم شی :دی:w02:

دستاتو ببر بالا حالا بیار پایین نرمش کن نرمش نرمش:ws28: بچه دستاتو راست ببر بالاvahidrk.gif بزنم لهت کنم؟whistle.gif

حالا که اینجوری 60 تا بشین پاشو تو 3 ثانیه بروw58.gif

گرم شدی خوبه بریم سراغ سوالات:دی

معنی صندلی داغ را برای من ودوستان روشنفکرمون تعریف کن ؟

چند ساعت در شبانه روز برایِ نت وقت میذاری؟

اسم چه کسایی تو دنیای مجازی تا همیشه تو خاطرت میمونه؟

دل کسیو بشکنی بعدش عذاب وجدان میگیری؟

امیدوار کننده ترین جمله ای که شنیدی؟

اگه روز احساس كنی به ته خط رسيدی چی كار ميكنی؟

فکر می کنی بنده خوبی واسه خدا بودی ؟

از یه دوست چه انتظاری داری؟

قشنگ ترین اتفاقِ زندگیت تا حالا.

کدوم دوره از زندگیت برات بیشتر خاطره داره؟

به نظرت چرا تو دانشگاه همه دنبال جزوه دختر خانوم ها هستن ؟:whistle:

ماندگارترین نصیحت در ذهنت چی بوده و از کی بوده؟:banel_smiley_4:

سه لحظه فراموش نشدنی؟

با مورچه ای که پاهاش تاول زده چیکار می کنی؟:ws28:

در اخر یه بیت شعر در وصف حال الانت بگو

الان دمای صندلیت چنده؟؟

سوالات بعدی:دی:banel_smiley_4:

زمان دانش آموزيت شده بود با كسي دعوا كني؟!ghd8rpyczsi4wew2e4j.gifمثلا با مشت بزني تو دماغش يا...؟!اگه آره واقعا خجالت نكشيدي از اين كار زشتت؟!:ws46:

اخراجت نكردن؟

اصلا شده از مدرسه اخراجت كنن؟!:ubhuekdv133q83a7yy7

اگه تو اطلاعات كار نمي كني پس كجا كار مي كني؟!wht.gif

در دوران دانشجوييت چند ترم مشروط شدي؟!

بالاترين نمره ات تو دانشگاه؟پايين ترين نمره؟!

زمان دانشجويي ايا پيش اومده بود كه عاشق دختر همكلاسيت بشي؟!بهش رسيدي؟نرسيدي؟

صندليت راحته؟!2525s.gif

به نظرت مکانیک براش كار بيشره يا ....؟!hrqr6zeqheyjho1f9mx8.gif

كاري كه ميكني با رشته دانشگاهيت مرتبطه آيا؟!:JC_thinking:

چرا مادرايي كه پسر دارن انقدر قربون صدقه پسرشون ميرن؟!:ws3:آيا ما پسرا از فضا اومديم؟ (بگو آره:ws28: ) آيا خونمون از دخترا سرخ تره؟!:ws28:

به نظرت چه سوالي بپرسم كه تا... بسوزي مهندس؟!:gnugghender:

چن تا هنر بلدی ؟ نام ببرinterview.gif

بهترین خاطره ؟interview.gif

بد ترین خاطره؟interview.gif

واسه خودت زندگی میکنی یا دیگرون؟interview.gif

توقعت از زندگی؟interview.gif

هدفت از زندگی؟interview.gif

نقطه انتها کجاست؟interview.gif

نقطه شروع کجاست؟interview.gif

زندگی رو تعریف کن ؟interview.gif

شهر رو تعریف کن؟interview.gif

رابطه زندگی و مکانیک؟interview.gif

خدا از دیدگاه علی مک:ws28:؟interview.gif

سوالات غم انگیز:دی:sad0:

شده دوستی داشته باشی جلو چشت بمیره؟ اگه نه خودت رو تو اون حالت فرض کن . حست رو بگوTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

این چه طرز گریه کردنه درست عزاداری کنهvahidrk.gif بیشتر گریه کن بیشتر....... بیشتر....... آها:ws3:

سربازی رفتی؟ یه خاطره بگو

نظرت در مورد قاچاق چیه؟

تا حالا قاچاق انجام دادی؟

فکر کن یه قاچاق چی هستی و مامورا میگیرنت حست رو با قرار دادن شکلکهای مناسب شرح بده؟:ws28:

فکر کن یه دختر خوشکل تو دانشگاه هست که عاشقشی شدید:ws3: بعد جو گیر میشی همش دنبالش میری و آخرش دلو به دریا میزنی دختر بهت میگه نه شکست عشقیت رو با کشیدن یه قلب و تیر نشون بده؟:ws28:

امضات رو شرح بده؟

با اسمها ی زیر جمله بساز:banel_smiley_4:

خدا

دین

وطن

شهر

کوه

رئیس جمهور

دموکراسی

قوه قضاییه

عدالت

مجلس

انتخابات

تحریم

اقتصاد

جرم و جنایت

فرض کن الان کلاس پنجمی و معلمت میگه تابستان خود را چگونه گذرانده ای؟:دی:w02:

شده دوستت عاشق کسی بشه بیوفته دنباله دختره تورو هم مجبور کنه باهاش بری:ws28:

تو راه چند بار بهش فوش دادی؟

شده با دوست بری سر کلاسش و دختر مورد نظر فکر کنه تو عاشقش شدی؟:banel_smiley_4:

اگه دوستت تو این رابطه شکست خورده شکستشو به صورت یه داستان بلند و طنز شرح بده:ws3:

سوالات بعدی:دی

بین همه کاربرا با کی بیشتر از همه دوستی ؟

بین مدیرا چطور؟

دوس داری مدال داشته باشی؟

چن تا ؟

از چه نوعی؟

تو زندگی واقعیت مدالی داری ؟ اگه اره چه نوع مدالی ؟

چرا ادمارو ناراحت میکنی بعد زود پشیمون میشی ؟

سست عنصری؟

دوس داری تو رشتت دکترا بگیری ؟ که داری میگیری:|

اگه بهت پیشنهاد رشوه بشوه که خیلی کلان باشه و کل زندگیتو تغییر بده قبول میکنی؟

تا حالا چن بار تو زندگیت دروغ گفتی ؟ بزرکترین و کوچکترینش؟

اسم گوشیت چیه؟

فک میکنی از خودت خوب مراقبت میکنی؟

نیاز به مراقب داری؟

از چی میترسی ؟

از چی چندشت میشه ؟

تفاوت ایران با خارج از ایران از همه نظر ؟

بری زبونم لال خارج مقیم شی مث بعضی خارجکیا تو خیابون شلوارک میپوشی ؟:whistle:

سوالات بعدی:دی

این سری از سوالاتم یک سوالیه:دی

به شعر کردی طنز بنویس همراه با معنیش:دی:w02:

میشه با اتوکد برنامه نویسی کرد؟w58.gif

میتونی با اتوکد یه ساعت بکشی که عقربه هاش حرکت کنه؟:w02:

به نظرت میشه با اتوکد عکس قلب کشید و تیر از توش رد بشه؟(ببا اتوکد بکش و عکسشو بذار اینجا):ws28:

یه نقشه ی توپ که با اتوکد کشیدی رو اینجا بذار؟

موقعه ی هاشور زدن با اتوکد با اینکه یه فضا بسته هستش اما نرم افزار چندتا فضای بسته که متصل به هم هستن رو هاشور میرنه دلیلش چیه؟:ws38:

سری سوالات تفکری:دی

خب بذار یکم گرمارو ببریم بالا

:gnugghender:

1- وجود خدا رو چطور میشه اثبات کرد؟icon_surprised.gif

2- به نظرت خدا هدفش از خلقت بشر چی بود؟(فقط عبادت کردنش؟)a063.gif

3-میدونی فرق بین کافر ضمنی و کافر حربی چیه؟eek.gif

4- مگه نمیگن خدا همه جا هست پس چرا واسه عبادت کردنش به طرف قبله وا میستن؟ یا واسه دعا کردن میرن امام زاده ها؟ و ...icon_razz.gif

5-به نظرت خدا میتونه سنگی رو خلق کنه که خودش نتونه ورش داره؟confused.gif

6- نظرت در مورد جکم اعدام واسه زورگیرا چیه؟cool.gif

7-وجدان چیه و چقدر با دین و شرع و عقل تفاوت داره؟ (آدم با وجدانی هستی؟)whistle.gif

8- نماز و قران میخونی ؟ سایر احکام اسلامی رو انجام میدی؟( اگه آره معنی چیزهایی رو که میگی چقدر بلدی و میفهمی؟)weirdsmiley.gif

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...