رفتن به مطلب

شما آدم خسیسی هستید؟

ارسال های توصیه شده

چیه از دم در نیگا می کنی بیا تو تا بگم برات:w00:........................................

.............................................................................................................................

..........................................

................................................

می گن فلانی خسیسه فلانی یه قرون ازش در بیاد جونش در میاد :icon_razz:

ادمای فلان شهر خسیسن :banel_smiley_4:

دیدی فلانی رو اینهمه ثروت داره اما مثل گداها لباس می پوشه :viannen_38:

خداییش وجدانی بگید شما چقد خسیسید پول خرج کردن رو بیشتر دوس دارین یا پول در آوردنو

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 80
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من متاسفانه نه خسیسم و نه حسابگر... اصلا اگر کل بودجه ی یه سال مملکت رو (که البته چیز زیادی هم نیست... تا تبدیل به "بودجه" بشه :banel_smiley_4: نصفش رو بالا کشیدن) به من بدید در طول یک رو خرجش میکنم...

در نتیجه تاکتیک من اینه که دقیقا به همون اندازه ای که نیاز دارم پول تو جیبم میزارم... یعنی دقیقا حساب میکنم که چقدر خرجم میشه... همونقدر با خودم میبرم بیرون... وگرنه اگر تو جیبم پول باشه اصلا هوش و حواسم میره... همه ی جنسای تو ویترین مغازه ها قشنگ میشن... :hanghead:

لینک به دیدگاه
من متاسفانه نه خسیسم و نه حسابگر... اصلا اگر کل بودجه ی یه سال مملکت رو (که البته چیز زیادی هم نیست... تا تبدیل به "بودجه" بشه :banel_smiley_4: نصفش رو بالا کشیدن) به من بدید در طول یک رو خرجش میکنم...

در نتیجه تاکتیک من اینه که دقیقا به همون اندازه ای که نیاز دارم پول تو جیبم میزارم... یعنی دقیقا حساب میکنم که چقدر خرجم میشه... همونقدر با خودم میبرم بیرون... وگرنه اگر تو جیبم پول باشه اصلا هوش و حواسم میره... همه ی جنسای تو ویترین مغازه ها قشنگ میشن... :hanghead:

داداش سامان بهت گفتم تو چقد شبیه عموی خدا بیامرزم هستی اونم دقیقا شبیه تو بود هم تو آتئیست بودن هم تو ولخرجی :icon_redface:

وختی حرف میزنی ناخودآگاه یاد عموی خدابیامرزم می افتم

لینک به دیدگاه
داداش سامان بهت گفتم تو چقد شبیه عموی خدا بیامرزم هستی اونم دقیقا شبیه تو بود هم تو آتئیست بودن هم تو ولخرجی :icon_redface:

نه بابا سامان بیشتر شبیه باراک اباماه !:ws28:

لینک به دیدگاه
من خسيس نيستم ولي سعي ميکنم ول خرجي نکنم و حساب کتاب سرم ميشه اصولا ادم خوش گذروني هستم. از حساب کتاب زيادي( يه قرون 2زار) هم خيلي بدم مياد!!!

منم عاشق خوش گذرونیم.:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

آخ جون...

عموت آدم خیلی خوبی بوده :ws50:

یه روزی میگی یه سامان بود خدا بیامرزتش... رفت کهریزک انقدر نوشابه خورد مرد... :ws28:

یه ضرب المثل انگلیسی هستش که میگه آدم باید اقتصادی باشه!

ولی منم خیلی گوشم به اینا سازگار نیست!

یه ضرب المثل دیگه دارند که میگه : ما توانایی خرید جنس ارزون رو نداریم :w02:

250px-Hoveyda.jpg

خیلی خوش تیپ بوده ها :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

الآن میاد منو میکشه!:jawdrop::banel_smiley_52:

نه بابا من اهل این کارام آخه ؟ :w02:

ولی حالا چرا اوباما ؟ :w58:

ولی کم کم داری لو میدی ها...

فکر کنم یکم نور مانیتورت کم بوده... :hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...