رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

برخی ازصفحهات من بازنمی شه مثل سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را اینجا مطرح کنید ( Server error 500 )

یا جدیدا که صفحهات رانمی توانم مرورکنم مثلا کتابخوانی گروهی (پیشنهادی که نمی توانید آنرا رد کنید!) - ثبت نام در تیم کتابخوانان انجمن شروع شد. عضویت در گروه یا ..... که 18 صفحه است مثلا می خواهم صفحه 4 رابخونم دوباره برمیگرده 1 !

جالب اینکه موقعی که توانحمن نیستم درسته واین مشکل مال زمانیست که با اسم کاربری ورمز داخل انجمن می شوم ؟

لینک به دیدگاه
سلام

برخی ازصفحهات من بازنمی شه مثل سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را اینجا مطرح کنید ( Server error 500 )

یا جدیدا که صفحهات رانمی توانم مرورکنم مثلا کتابخوانی گروهی (پیشنهادی که نمی توانید آنرا رد کنید!) - ثبت نام در تیم کتابخوانان انجمن شروع شد. عضویت در گروه یا ..... که 18 صفحه است مثلا می خواهم صفحه 4 رابخونم دوباره برمیگرده 1 !

جالب اینکه موقعی که توانحمن نیستم درسته واین مشکل مال زمانیست که با اسم کاربری ورمز داخل انجمن می شوم ؟

سلام

با مرورگر ديگه تست كردي؟

از چه مرورگري استفاده مي كني؟

لینک به دیدگاه
سلام

با مرورگر ديگه تست كردي؟

از چه مرورگري استفاده مي كني؟

بله بااکسپلوررهم امتحان کردم نشد .

کروم.

ازطرف شاتل هم اینجوری که خودشون میگن مشکلی نیست.

" با سلاممشترک گرامی

Ip سرور 91.121.134.37 شما در کشور فرانسه است و مشکلی از این سمت مشاهده نشده است و با شرکت شاتل و رنج ای پی های شاتل مشکلی مشاهده نشده است میتوانید برای بررسی مشکل موارد زیر را بررسی نمایید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
"

همچنین گفتندبا شرکت دیگه امتحان کن ، امتحان شد (مخابرات ولی روخط خودم نه ) که درست بود.

لینک به دیدگاه
بله بااکسپلوررهم امتحان کردم نشد .

کروم.

ازطرف شاتل هم اینجوری که خودشون میگن مشکلی نیست.

" با سلاممشترک گرامی

Ip سرور 91.121.134.37 شما در کشور فرانسه است و مشکلی از این سمت مشاهده نشده است و با شرکت شاتل و رنج ای پی های شاتل مشکلی مشاهده نشده است میتوانید برای بررسی مشکل موارد زیر را بررسی نمایید

"

همچنین گفتندبا شرکت دیگه امتحان کن ، امتحان شد (مخابرات ولی روخط خودم نه ) که درست بود.

موزيلا نداري؟

اگه نصب نداشته باشي يا اينكه قبلا نصب نشده باشه خيلي بهتره، اگه هم نصب شده باشه مي توني فولدر profileش رو پاك كني، كه ديتايي از قبل نمونده باشه، بعد نصبش کنی، ببینی بازم همین مشکل وجود داره یا نه.

لینک به دیدگاه
موزيلا نداري؟

اگه نصب نداشته باشي يا اينكه قبلا نصب نشده باشه خيلي بهتره، اگه هم نصب شده باشه مي توني فولدر profileش رو پاك كني، كه ديتايي از قبل نمونده باشه، بعد نصبش کنی، ببینی بازم همین مشکل وجود داره یا نه.

سلام بافایرفاکس امتحان کردم نشد.

مهندس شاتل بانرم افزارتیم وصل شدبه لپ تاب بعداز برسی بهشون گفتم وقتی بایوزرم توانجمن نیستم مشکلی نیست همچنین هیچکس این مشکلونداره گفت احتمالا مشکل ازاسمته اگه می تنونی به مدیربگو اسمتوعوض کنه یادوباره ثبت نام کن :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
سلام بافایرفاکس امتحان کردم نشد.

مهندس شاتل بانرم افزارتیم وصل شدبه لپ تاب بعداز برسی بهشون گفتم وقتی بایوزرم توانجمن نیستم مشکلی نیست همچنین هیچکس این مشکلونداره گفت احتمالا مشکل ازاسمته اگه می تنونی به مدیربگو اسمتوعوض کنه یادوباره ثبت نام کن :icon_pf (34):

فایرفاکس نصب نبود؟ از اول که نصب کردی همین مشکل وجود داشت؟

با سیستم دیگه هم تست میکنی، همین حالت وجود داره؟

لینک به دیدگاه
فایرفاکس نصب نبود؟ از اول که نصب کردی همین مشکل وجود داشت؟

با سیستم دیگه هم تست میکنی، همین حالت وجود داره؟

سلام

باسیستم دیگه هم همین مشکله یه بارباموبایل امتحان کردم مشکل داشت .

بله آولین بارفایرفاکس دارم+ اینکه روی انواع مرورگرهاامتحان کردم .

الان ویندوز10 ولی روی 7-8-8.1 هم مکل داره.

میگم نکنه شاتل درست میگه یوزرم مشکل داره ، یه بار دیگه بایه اسم دیگه ثبت نام کنم .:ws38:

حالا اگه این موضوع بره صفحه 2 چکارکنم.

لینک به دیدگاه
سلام

باسیستم دیگه هم همین مشکله یه بارباموبایل امتحان کردم مشکل داشت .

بله آولین بارفایرفاکس دارم+ اینکه روی انواع مرورگرهاامتحان کردم .

الان ویندوز10 ولی روی 7-8-8.1 هم مکل داره.

میگم نکنه شاتل درست میگه یوزرم مشکل داره ، یه بار دیگه بایه اسم دیگه ثبت نام کنم .:ws38:

حالا اگه این موضوع بره صفحه 2 چکارکنم.

سلام

بيشتر مي خوره مشكل از كش و كوكي و از اين چيزا (ديتا يا تنظيمات سيو شده) باشه، ولي عجيبه كه هميشه اين مشكل وجود داره، حتي با تغيير سيستم عامل و بروسر هم حل نميشه.:ws38:

مي خواي يوزرت رو يه تغييري بدم؟ دوباره مي تونم برشگردونم.:w16:

لینک به دیدگاه
سلام

بيشتر مي خوره مشكل از كش و كوكي و از اين چيزا (ديتا يا تنظيمات سيو شده) باشه، ولي عجيبه كه هميشه اين مشكل وجود داره، حتي با تغيير سيستم عامل و بروسر هم حل نميشه.:ws38:

مي خواي يوزرت رو يه تغييري بدم؟ دوباره مي تونم برشگردونم.:w16:

تغییر بده .

ولی فکر نکنم اینم باشه ! نمی دونم اگر زحمتی نیست می خوای عوض کن !

لینک به دیدگاه
تغییر بده .

ولی فکر نکنم اینم باشه ! نمی دونم اگر زحمتی نیست می خوای عوض کن !

خب چي بذارم؟ فقط يادت باشه كه با اين يوزر بايد وارد بشي.

احتمالش هست درست بشه، منظورم نيست كه مشكل از نام كاربريه، ولي ممكنه.:a030:

لینک به دیدگاه
خب چي بذارم؟ فقط يادت باشه كه با اين يوزر بايد وارد بشي.

احتمالش هست درست بشه، منظورم نيست كه مشكل از نام كاربريه، ولي ممكنه.:a030:

وای می دونید چی شد مهندس موضوهات زیادشد وبایدبرم بیرون مطالبوببینم ودوباره برگردم جواب بدم:banel_smiley_4::4564:

Mohammad ali

ببخشیداگردیرجواب می دم

لینک به دیدگاه
وای می دونید چی شد مهندس موضوهات زیادشد وبایدبرم بیرون مطالبوببینم ودوباره برگردم جواب بدم:banel_smiley_4::4564:

Mohammad ali

ببخشیداگردیرجواب می دم

خواهش مي كنم.

تكراريه، نام كاربري بايد قبلا ثبت نشده باشه.

لینک به دیدگاه
نام کاربری شما به Mohammad-Ali تغییر داده شد.

سلام مهندس چطور دلت امدباایران پی جی اینکارکنی دلم تنگ شدبراش خدابیامرز آدم خوبی بود:banel_smiley_4:

یه اتفاق جالب وخبری خوب درست نشد .

کوکی و کش هم خالی کردم نشد.

بااین سپر آتشین هم امتحان کردم نشد.

با Mozilla Firefox هم درست نشد.

با Internet Explorer هم درست نشد.

با google chrome هم درست نشد.

مهندس ممکنه مودم بایه سری ازاطلاعات سازگارنباشه .

لینک به دیدگاه
سلام مهندس چطور دلت امدباایران پی جی اینکارکنی دلم تنگ شدبراش خدابیامرز آدم خوبی بود:banel_smiley_4:

یه اتفاق جالب وخبری خوب درست نشد .

کوکی و کش هم خالی کردم نشد.

بااین سپر آتشین هم امتحان کردم نشد.

با Mozilla Firefox هم درست نشد.

با Internet Explorer هم درست نشد.

با google chrome هم درست نشد.

مهندس ممکنه مودم بایه سری ازاطلاعات سازگارنباشه .

سلام

می خوای برش گردونم به همون iranpg؟

لینک به دیدگاه
سلام

می خوای برش گردونم به همون iranpg؟

نه / مرسی /الان مشکلم اسم نیست باورکنید همین نقل قول نمایش داده نمی شه ، برای دیدن وجواب دادن ابتدابایدبرم بیرون بعددوباره بیام جواب بدم .:w58:

بزاریکارکنم یکی ببینم اگه تونستم بایه مودم دیگه امتحان کنم یادوباره شاتل وهمه چیزاز اول.

لینک به دیدگاه

سلام به تمام مهندسین عزیز ومهربان

شرکت خدمات دهنده اینترنت شماچیست ؟ چه کسانی شاتل دارند؟ آیا مشکل دارند (تمام صفحهات بازمی شود)؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...