رفتن به مطلب

پرسشی در ارتباط با میزان سرعت در adsl

life24

ارسال های توصیه شده

با درود

این رو در بخش مخابرات مطرح کردم چون فکر کنم بیشتر به متخصصان این امور مربوط میشه.

یک بنده خدایی یک سری صحبت میکردم باهاش. میگفت فلان مشترک adsl از مرکز مقداری دور بوده(خوب همان طور که میدانیم ، یک فاصله ای باید رعایت بشه و گرنه امکان دادن سرویس ای دی اس ال برای مشترک نیست)

میگفت سرعت بالا اگر بهش داده بشه، باعث نوسان بر روی سرویس و افت اون میشه. میخواهم ببنیم چنین چیزی علمی هست؟ اگر هست میشه توضیح دهید؟ چون اطلاعی ندارم راستش.

میگفت ما اگر سرعت این رو حتی کمتر ببندیم مقداری،به نفعش هم هست!

میگفت هر چه سرعت بالاتر داشته باشه، ناپایدار میشه براش..چون از مرکز مقدرای دوره

لینک به دیدگاه
با درود

این رو در بخش مخابرات مطرح کردم چون فکر کنم بیشتر به متخصصان این امور مربوط میشه.

یک بنده خدایی یک سری صحبت میکردم باهاش. میگفت فلان مشترک adsl از مرکز مقداری دور بوده(خوب همان طور که میدانیم ، یک فاصله ای باید رعایت بشه و گرنه امکان دادن سرویس ای دی اس ال برای مشترک نیست)

میگفت سرعت بالا اگر بهش داده بشه، باعث نوسان بر روی سرویس و افت اون میشه. میخواهم ببنیم چنین چیزی علمی هست؟ اگر هست میشه توضیح دهید؟ چون اطلاعی ندارم راستش.

میگفت ما اگر سرعت این رو حتی کمتر ببندیم مقداری،به نفعش هم هست!

میگفت هر چه سرعت بالاتر داشته باشه، ناپایدار میشه براش..چون از مرکز مقدرای دوره

درود

خب اون چیزی که از adsl میدوننیم این هست که سرویسی هست که فاصله عامل محدودکننده اون هست...و فقط بیت ریت هی بالا در فواصل نزدیک ب مراکز قابل دسترسِ

ناپایدار شدن سرویس خب تاحالا بهش اینجوری نگاه نکرده بودم....اما شاید این ناپداری ب دلیل اعوجاج و تداخل تو مسیر طولانی بوجود بیاد یه چیزی مثل تداخل بین سمبلها....

اگر جواب رو پیدا کردید اینجا حتما قرار بدید...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...