رفتن به مطلب

مهندسان میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان.من یه قطعه زمینی دارم که مساحت اون4000متر مربع هستش20*200-که توی دامنه ی کوهی قرار داره.

میخوام اسفند امسال نهال گردو بکارم.به فاصله هایی که توی عکس مشخص هست.فاصله در ستون 10متر ودر سطر 15 متر.بالای زمین هم یه استخر میخوام درست کنم با

اندازه ی 5*10*1.5 دوستان هر روز که میگذره ایده هایی به ذهنم میرسه که دوست دارم اجرا کنم از دوستان و مهندسان عزیز تقاضا میکنم منو راهنمایی کنید که غیر از درخت گردو از چه درختایی استفاده کنم که باغ رو زیبا کنه و آب زیاد لازم نداشته باشه در ضمن منطقه ی ماه کوهستانی و سرد و خشک هستش. فرض کنید باغ برای خودتون هستش.چه جوری طرح روش اجرا میکردید.ممنون اگه کمکم کنید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان.من یه قطعه زمینی دارم که مساحت اون4000متر مربع هستش20*200-که توی دامنه ی کوهی قرار داره.

میخوام اسفند امسال نهال گردو بکارم.به فاصله هایی که توی عکس مشخص هست.فاصله در ستون 10متر ودر سطر 15 متر.بالای زمین هم یه استخر میخوام درست کنم با

اندازه ی 5*10*1.5 دوستان هر روز که میگذره ایده هایی به ذهنم میرسه که دوست دارم اجرا کنم از دوستان و مهندسان عزیز تقاضا میکنم منو راهنمایی کنید که غیر از درخت گردو از چه درختایی استفاده کنم که باغ رو زیبا کنه و آب زیاد لازم نداشته باشه در ضمن منطقه ی ماه کوهستانی و سرد و خشک هستش. فرض کنید باغ برای خودتون هستش.چه جوری طرح روش اجرا میکردید.ممنون اگه کمکم کنید.

سلام دوست عزیز.. خب خیلی خوبه که برای زمینتون بهترین ایده رو میخواید برگزینید.. منتهی یه سوالاتی رو لطفا به ما جواب بدید که ما بهتر بتونیم راهنمایینون کنیم.

1-دوست من این قطعه زمین شما در کجا واقع شده؟چه شهری؟

2- خاک منطقه لطفا.. البته اسم شهرتونو بگید و روستاتونو متوجه میشیم..؟

3- اطراف این زمین شما چه چیزهایی وجود داره.. منظورم اینه شهریت داره؟یا باغاته؟

4-هزینه تا چه سقفی میخواید کنید؟

اینا رو لطف کنید بگید.. هم نوع درختانی که میتونید بکارید رو بهتون راهنمایی میکنیم.. و هم از نظر فضای سبز...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز.. خب خیلی خوبه که برای زمینتون بهترین ایده رو میخواید برگزینید.. منتهی یه سوالاتی رو لطفا به ما جواب بدید که ما بهتر بتونیم راهنمایینون کنیم.

1-دوست من این قطعه زمین شما در کجا واقع شده؟چه شهری؟

2- خاک منطقه لطفا.. البته اسم شهرتونو بگید و روستاتونو متوجه میشیم..؟

3- اطراف این زمین شما چه چیزهایی وجود داره.. منظورم اینه شهریت داره؟یا باغاته؟

4-هزینه تا چه سقفی میخواید کنید؟

اینا رو لطف کنید بگید.. هم نوع درختانی که میتونید بکارید رو بهتون راهنمایی میکنیم.. و هم از نظر فضای سبز...:icon_gol:

سلام مهندس--روستای ما در شمال استان فارس قرار داره نزدیکای پاسارگاد-قبلا گفته بودم که منطقه ای کوهستانی زمستانی سرد استخوان سوز-وتابستانی بسیار معتدل وخنک --در این منطقه بیشتر درختان آلو -گردو وبادام هست---در مورد هزینه نمیتونم حد و مرز قائل شوم یعنی من دوست دارم هزینه کنم ولی به تدریج هرسال یه مقدار به خصوصی هزینه کنم-هدف من در ابتدا برداشت اقتصادی از زمین و محصول بود ولی چون علاقه ی زیادی به طراحی فضای سبز دارم میخواهم زیبایی و بهره ی اقتصادی مکمل هم باشن----اگه شما بتونید راهنماییم کنید که با توجه به شرایط آب و هوایی چه نوع درخت زینتی بکارم .ممنون میشوم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...