رفتن به مطلب

مغشوش شدن ذهنیت محوری

ارسال های توصیه شده

- مغشوش شدن ذهنیت محوری (Confuse your Mindedness)

پای راست خود را چند اینچ از زمین بلند کنید و سپس شروع به حرکت دادن آن در جهت عقربه های ساعت کنید. در حالی که شما در حال انجام این کار هستید، با استفاده از انگشت اشاره سمت راست خود شماره ۶ (انگلیسی) را در هوا رسم کنید. پای شما در جهت خلاف عقربه های ساعت حرکت می کند و شما نمی توانید هیچ کاری در مورد آن انجام دهید!

confuse-your-mindedness.jpg

قسمت چپ مغز شما، که کنترل سمت راست بدن شما را بر عهده دارد، مسئول ریتم و زمان بندی است. سمت چپ مغز شما نمی تواند دو حرکت مخالف بطورهمزمان را پردازش کند و بنابراین آنها را به یک حرکت واحد ترکیب می کند.

لینک به دیدگاه

من اینو امتحان کردم به یه نکته جالب رسیدم:whistle:

مونده عدد 6 انگلیسی رو چجوری بنویسید اگر از بالا شروع کنید به نوشتن پا همون در جهت عقربه حرکت میکنه اما اگر از پایین یعنی همون گردی شروع کنید به نوشتن خلاف عقربه حرکت میکنه:whistle:

اصا فرار مغزها شدیم رفت:sigh:

لینک به دیدگاه

مال من عادیه . هرکدام کارخودش راانجام می دهد.

الان بده یاخوبه ؟

فقط یه لحظه خندم گرفت گفتم الان مردم ببینن می گن این بدبخت دیوانه شده.

لینک به دیدگاه
مال من عادیه . هرکدام کارخودش راانجام می دهد.

الان بده یاخوبه ؟

فقط یه لحظه خندم گرفت گفتم الان مردم ببینن می گن این بدبخت دیوانه شده.

خلاف هم میچرخن؟:|

لینک به دیدگاه
خلاف هم میچرخن؟:|

سلام

درست شد ، من غلط انجام می دادم. حالا اگر تمرین کنیم مبتوانیم مثل همچنین کارهای را انجام دهیم . چی می شود؟

لینک به دیدگاه
سلام

درست شد ، من غلط انجام می دادم. حالا اگر تمرین کنیم مبتوانیم مثل همچنین کارهای را انجام دهیم . چی می شود؟

ju[f ;vnl:nd

تعجب کردم:دی

بتونی مغزت خیلی قویه :|

لینک به دیدگاه

مرید:|

پا باید موافق عقربه ساعت حرکت کنه و بعد با انگشت 6 رو بنویسید خلاف عقربه های ساعت باید بنویسید که پاتون قاطی میکنه:|

لینک به دیدگاه
من کی گفتم خلاف عقربه ساعت بنویسید :ws28:متوجه منظور من نشدیداااااااااااااااااااا:whistle:

اغا اصلا حله.....

خو زیر دیپلم توضیح بده:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...