رفتن به مطلب

نظر خواهی برای تدریس خصوصی زبان برنامه نویسی جاوا

ارسال های توصیه شده

سلام

تاپیک زری (sun-shine) عزیزم باعث شد منم فکری رو که یه چن وقته تو گوشه ذهنم دارم اینجا بیان کنم

شاید دوستان راه حل های بهترو نوتری ارایه بدن

من الان ساکن تهرانم ( و پر از آموزشگاه های مختلف )

و البته تو حوزه جاوا مشهورترین مکان مرکز لایتک دانشگاه صنعتی شریف هست که از چندین سال پیش بشدت تو حوزه جاوا و لینوکس و اوراکل و این دو سه ساله تو حوزه اندروید خیلی اسم درکرده و خب مدرکش هم تقریبا معتبره (خودم یکی از دانش آموختگان همین لایتکم )

اما از وقتی برا کار نقل مکان کردم تهران به پیشنهاد یکی از دوستانم تدریس خصوصی جاوا رو شروع کردم البته بهتره بگم کارم رفع اشکال و باگ گیری پروژه های دانشجویی این دوستمونه تا تدریس خصوصی واقعی و پول ساز

الان میخوام به صورت جدی البته برای آخر هفته ها ( پنجشنبه و جمعه ها ) تدریس خصوصی جاوا رو شروع کنم

اما دو مسئله جدی پیش رومه

1- من مکانی برای تدریس ندارم ( خودم توی یه خونه اجاره ای زندگی می کنم و بالطبع صاحب خانه اجازه اینکاررو نمیده )

2- مسئله دومم ناشی از مسئله اوله چون نمی تونم دانشجو به خونه بیارم خودمم می ترسم برا تدریس خونه های مردم برم :icon_pf (34):

اگر پیشنهادی دارید خوشحال میشم در این مورد راهنماییم بفرمایید

مرسی

لینک به دیدگاه

یکی از بچه ها واسه تدریس رفته بود یه آموزشگاه و یه کلاسشو واسه 1:30 گرفته بود و برا اینکه هزینه کمتر بشه بصورت نیمه خصوصی کلاس می گرفت تا چند نفر باشن و هزینه کلاس بین بچه ها تقسیم بشه.

البته هزینه اش 50 تومن بود، صد در صد واسه تهران بیشتره :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

خب به نظرم وقتی دو راه اول امکانش نیست. یعنی نه رفتن به خونه اون دانشجو یا اومدن دانشجو به خونه، باید سراغ جاهایی رفت که فضا رو در اختیار میذارن. فقط تو این حالت بخشی از هزینه رو اون شخص سوم میگیره. واسه همین شاید بهتر باشه تو این حالت کلاس ها نیمه خصوصی باشه تا صرفه اقتصادی بهتری رو داشته باشه.

لینک به دیدگاه

می شود دریک آموزشگاه استخدام شوید.

یا ولی نخندینا - شما هم اگرمی توانستیدیه جورای به sun-shine بپیوندید خوب بود .

سفارش بگیرین باقیمت نسبتاپایین چون جاندارید.

لینک به دیدگاه
می شود دریک آموزشگاه استخدام شوید.

یا ولی نخندینا - شما هم اگرمی توانستیدیه جورای به sun-shine بپیوندید خوب بود .

سفارش بگیرین باقیمت نسبتاپایین چون جاندارید.

نظر خوبیه ولی یه مشکل کوچولو هست، فاصله امون 400-500 کیلومتره :ws3:

لینک به دیدگاه

اولن که خیلی عالیه که دوستان از این فرصت مجازی وهمفکری ها وخلق یه طوفان فکری مفید بهره میگیرن ...

من حس میکنم برای اینکه بیشترین بازدهی مالی براتون داشته باشه ویه قرون هم به شخص سومی ندین :ws3:بهتره از فضاهای دانشگاه ها استفاده کنین ...البته دانشگاههایی که خیلی رو ورود وخروج گیر نمیدن وکارت دانشجویی نیاز نیست ..

اما بهترین چیز که میتونه زحمتهاتونو به نوعی یه برند روبه رشد هم ایجاد کنه قرارداد استفاده از تایمهای خالی یه سری آموزشگاه هاست ...من خودم تا حدودی اینو تجربه کردم ..فقط تنها عیب این کار اینه که معمولن تایمهای خالی آموزشگاهها بیشتر طرف صبح هستش وممکنه دانش پذیر وشاگرد شما شاغل باشه یا محدودیتهای دیگه برای حضور ...

اینو که میگم هم برای sunshin عرض میکنم هم برا شما ...گاهی با یه خلاقیت میشه زودتر برند رو ساخت وپشتیبانی کرد ...مثلن برقراری یه کلاس توی فضایی شبیه کافی شاپ ...:ws3:نخندیناااا:banel_smiley_4:خیلی تاثیر داره ..فکرشو بکنید توی زمان رست بگید گارسوووون قهوه ...اونم به تعداد شاگرداتون ...:ws3:(چون طوفان فکری بود ایده مو رهااا کردمااا ..اما امیدوارم به ایده خوب هدایت بشه ..):w16:

لینک به دیدگاه
اگه بتونی پروژه بگیری بخصوص دانشجویی فک کنم به صرفه تر باشه
به اين موضوع هم فكر كردم اتفاقا دردسر هاي بالايي رو هم نداره ولي مشكلش اينه بايد وقت بيشتري بزاري

و خب من فعلا اينقد زمان اضافي ندارم

:hanghead:

لینک به دیدگاه
اولن که خیلی عالیه که دوستان از این فرصت مجازی وهمفکری ها وخلق یه طوفان فکری مفید بهره میگیرن ...

من حس میکنم برای اینکه بیشترین بازدهی مالی براتون داشته باشه ویه قرون هم به شخص سومی ندین :ws3:بهتره از فضاهای دانشگاه ها استفاده کنین ...البته دانشگاههایی که خیلی رو ورود وخروج گیر نمیدن وکارت دانشجویی نیاز نیست ..

اما بهترین چیز که میتونه زحمتهاتونو به نوعی یه برند روبه رشد هم ایجاد کنه قرارداد استفاده از تایمهای خالی یه سری آموزشگاه هاست ...من خودم تا حدودی اینو تجربه کردم ..فقط تنها عیب این کار اینه که معمولن تایمهای خالی آموزشگاهها بیشتر طرف صبح هستش وممکنه دانش پذیر وشاگرد شما شاغل باشه یا محدودیتهای دیگه برای حضور ...

اینو که میگم هم برای sunshin عرض میکنم هم برا شما ...گاهی با یه خلاقیت میشه زودتر برند رو ساخت وپشتیبانی کرد ...مثلن برقراری یه کلاس توی فضایی شبیه کافی شاپ ...:ws3:نخندیناااا:banel_smiley_4:خیلی تاثیر داره ..فکرشو بکنید توی زمان رست بگید گارسوووون قهوه ...اونم به تعداد شاگرداتون ...:ws3:(چون طوفان فکری بود ایده مو رهااا کردمااا ..اما امیدوارم به ایده خوب هدایت بشه ..):w16:

اتفاقا همين لايتك تورهاي جاوايي و لينوكسي برگزار مي كنه

من نرفتم ولي ميگن عاليه

من فعلا برا شروع دوتا شاگرد خصوصي هم بگيرم خوبه

كافي شاپ ؟

فكر خوبيه ولي فكر كنم انقد سرم گرم درس بشه كه صاحاب كافي شاپه همونو بندازه بيرون :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام

تاپیک زری (sun-shine) عزیزم باعث شد منم فکری رو که یه چن وقته تو گوشه ذهنم دارم اینجا بیان کنم

و البته تو حوزه جاوا مشهورترین مکان مرکز لایتک دانشگاه صنعتی شریف هست که از چندین سال پیش بشدت تو حوزه جاوا و لینوکس و اوراکل و این دو سه ساله تو حوزه اندروید خیلی اسم درکرده و خب مدرکش هم تقریبا معتبره (خودم یکی از دانش آموختگان همین لایتکم )

اما از وقتی برا کار نقل مکان کردم تهران به پیشنهاد یکی از دوستانم تدریس خصوصی جاوا رو شروع کردم البته بهتره بگم کارم رفع اشکال و باگ گیری پروژه های دانشجویی این دوستمونه تا تدریس خصوصی واقعی و پول ساز

الان میخوام به صورت جدی البته برای آخر هفته ها ( پنجشنبه و جمعه ها ) تدریس خصوصی جاوا رو شروع کنم

1- من مکانی برای تدریس ندارم ( خودم توی یه خونه اجاره ای زندگی می کنم و بالطبع صاحب خانه اجازه اینکاررو نمیده )

2- مسئله دومم ناشی از مسئله اوله چون نمی تونم دانشجو به خونه بیارم خودمم می ترسم برا تدریس خونه های مردم برم :icon_pf (34):

مرسی

ببخشید سوالات که بایدابتدابپرسم آخرمیپرسم(تنوع:ws3:)

شما صرفا می خواهی آموزش بدین یادرآمدبراتون مهمه ؟

تواناییهاتون چیه؟

سرمایه؟

علایق خودتون چیست؟

بایدریسک کنی !

لینک به دیدگاه
سلام

مرسی

راستش همه گزینه ها رو دوستان گفتن.

من همه جوره اش رو تجربه کردم.

کرایه کلاس از اموزشگاه

تدریس در منزل دانشجو

تدریس تو خونه

و تدریس در اموزشگاه

از همه بی دردسر تر هم همین اخری ه

نمیدونم تا چ حد شدنی ه. ولی ب تدریس از راه دور فک کردین؟ نتی.

الان واسه زبان هست. سایتهای انگلیسی ک می تونی مدرس رو انتخاب کنی. ی سایت فارسی زبان ک عملا کاری جز اعتماد و انتقال پول نمیکنه این کاسبی رو راه اندانخته.

همین طور، پیشنهاد من اینکه برای تبلیغ، پند تا ویدو با کیفیت خوب هم پخش کنید. یا فایل پی دی اف با کیفیت و شیوایی مطلب بالا

پاینده باشین

لینک به دیدگاه

سلام

دوستانی مثل زفسنجانی و... ایده دادند وخواهش میکنم بگید هرچندخنده دارباشه ازایدههای من خنددارتره:ws3:چون یهودیدین همین ایدهای خنده داریه طرح ناب شد!:w58:

پس نگران خنده دیگران نباشید!

با S.F موافقم میتوانیدحتی از نرم افزارهای مثل Team Viewer- NetSupport School بهره ببرید.

اینترنت یه موقعیت خوبه بدون محدودیت کلاس آنلاین مثل

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
یا.... یاحتی با sun-shine برای تدرین راه دورهمکاری کنید!دیگه مشکل 500 کیلومترهمنی ست:icon_razz:

لینک به دیدگاه
ببخشید سوالات که بایدابتدابپرسم آخرمیپرسم(تنوع:ws3:)

شما صرفا می خواهی آموزش بدین یادرآمدبراتون مهمه ؟

تواناییهاتون چیه؟

سرمایه؟

علایق خودتون چیست؟

بایدریسک کنی !

خواهش می کنم

من از طرز صحبت کردن شما خیلی خوشم میاد یه جور صراحت و صداقت توش هستش :w16:

اما در مورد سوالاتتون

خب انگیزه اولم دروغ چرا پوله

اما بشدت اعتقاد به پول در آوردن از راه درست و باسعی و تلاش دارم

اما چیزی که منو وادارمی کنه به این نیاز درونیم پاسخ بدم اینه که :

من تو حوزه تدریس چقدر توانایی دارم ؟

این فرصت خوبی می تونه باشه که خودمو هم محک بزنم

........

اما در مورد سوال دومتون :

سواد کمی دارم با یه مقدار تجربه برنامه نویسی تو حوزه جاوا و طراحی وب سایت

سرمایه هیچی ندارم جز همین بالاخونه و زبون نصفه و یه کوله پشتی با وسایل شخصی توش:hanghead:

.......

لینک به دیدگاه
راستش همه گزینه ها رو دوستان گفتن.

من همه جوره اش رو تجربه کردم.

کرایه کلاس از اموزشگاه

تدریس در منزل دانشجو

تدریس تو خونه

و تدریس در اموزشگاه

از همه بی دردسر تر هم همین اخری ه

نمیدونم تا چ حد شدنی ه. ولی ب تدریس از راه دور فک کردین؟ نتی.

الان واسه زبان هست. سایتهای انگلیسی ک می تونی مدرس رو انتخاب کنی. ی سایت فارسی زبان ک عملا کاری جز اعتماد و انتقال پول نمیکنه این کاسبی رو راه اندانخته.

همین طور، پیشنهاد من اینکه برای تبلیغ، پند تا ویدو با کیفیت خوب هم پخش کنید. یا فایل پی دی اف با کیفیت و شیوایی مطلب بالا

پاینده باشین

تدریس از راه دور ؟

نمیدونم در چه حدی منظورتونه

اگه انتشار ویدئو و جزوه هست همین الان یه جزوه آموزشی برا همین سایت نواندیشان زیر دستم دارم که حدود سه هفته پیش شروع کردم که هر وقت وقتی پیدا می کنم روش کار می کنم که آماده اش کنم و در اختیار دوستان قرار بدم و البته فیلم برداری با نرم افزار هایی چون comtasia (امیدوارم درست نوشته باشم ) هم فکر کردم

که اینا رو برا نمونه کاریم و برا بازاریابی به صورت همگانی منتشر کنم بعدش البته یه جایی هم هس که از این محصولات چند رسانه ای حمایت می کنه (موسسه آموزشی فرزان )

که میتونم به اونا ارایه بدم نمونه کارامو .

من تاکیدم رو آموزش پروژه محور و مطابق با نیاز بازار (شرکت های تولید نرم افزار ) هستش .

پیشنهادهای بچه ها واقعا ذهنمو باز کردن و می کنن

لینک به دیدگاه

سارا-افشار;1572367[/font]]تدریس از راه دور ؟

نمیدونم در چه حدی منظورتونه

اگه انتشار ویدئو و جزوه هست همین الان یه جزوه آموزشی برا همین سایت نواندیشان زیر دستم دارم که حدود سه هفته پیش شروع کردم که هر وقت وقتی پیدا می کنم روش کار می کنم که آماده اش کنم و در اختیار دوستان قرار بدم و البته فیلم برداری با نرم افزار هایی چون comtasia (امیدوارم درست نوشته باشم ) هم فکر کردم

که اینا رو برا نمونه کاریم و برا بازاریابی به صورت همگانی منتشر کنم بعدش البته یه جایی هم هس که از این محصولات چند رسانه ای حمایت می کنه (موسسه آموزشی فرزان )

که میتونم به اونا ارایه بدم نمونه کارامو .

من تاکیدم رو آموزش پروژه محور و مطابق با نیاز بازار (شرکت های تولید نرم افزار ) هستش .

پیشنهادهای بچه ها واقعا ذهنمو باز کردن و می کنن

اره دیگه

نتی

اون نشر ویدو و اینا ک خوبه. والی ب نظرم داره اشباع میشه و رفع اشکال کردن هم نداره. با توجه ب اینکه هر دانش اموزی هم استراتژی خاصی برای یادگیری داره انعطاف پذیی کمی هم داره.

اما اموزش پویا و پروژه محور همون اینتراکتیو بهتره و سریع تر ک البته تسلط بالایی میخاد. در حد همون کلاسهای حضوری بگذار کردن.

screen2exe هم ی نرم افزار عالیه ک ویدو میگریه از دکستاپ 1 ساعت 50 مگ "مثلا"!

با همین ک دوستمون کفت "تیم ویویر" و ترکیبش با اسکایپ

با یکی از دوستاتون تست کنین ببین چطور میشه.

مثلا من دانش اموز. مکاتبه میکنم

هر روز فلان ساعت تا فلان ساعت انلاین هستیم هر دومون

اموزش انجام میشه اینطوری.

می مونه تسوه حساب ک بر میگیرده ب نحوه اشنایی.

اگر غربیه باشه، ب نظرم بهتره با اشناییت انجمن باهاش کانکت بشین. چون نواندیشان نماد اعتماد داره و خوب ارزشمنده.

دیگه باز ریزترش رو هم می تونید با مهدی ادمین یا محمد چک کنین، اما من شخصا نظرم ب ساپورت اعضا نخبه مثل شما جهت پیشرفت هست، و موافق این مورد هستم.

می مونه مورد اینکه از طروق دیگه اشنا شده باشن ک اونم باز ای فکر کردن داره.

لینک به دیدگاه
سلام

دوستانی مثل زفسنجانی و... ایده دادند وخواهش میکنم بگید هرچندخنده دارباشه ازایدههای من خنددارتره:ws3:چون یهودیدین همین ایدهای خنده داریه طرح ناب شد!:w58:

پس نگران خنده دیگران نباشید!

ب:icon_razz:

اصلن قانون این جور بحثا هم همینه ..وبه نوعی خلق خلاقیت وایده از طریق برین استور مین یا همون طوفان فکری نیاز به رها شدن ایده بدون نگرانی از نقد هست ...:a030:

نمیخوام تاپیک رو از مسیرش منحرف کنم اما برای اینکه ارزش این همفکری رو خدمت دوستان به اثبات برسونم میتونم به یه محصولی اشاره کنم که توی تاپیک طوفان فکری هستی خانوم سه سال پیش باهمین طوفان فکری دست پیدا کردم وبعد دوسال آزمایش بازار وبسته بندی امسال به مرحله تولید تجاری می رسه ...:w16:

لینک به دیدگاه
خواهش می کنم

من از طرز صحبت کردن شما خیلی خوشم میاد یه جور صراحت و صداقت توش هستش :w16:

اما در مورد سوالاتتون

خب انگیزه اولم دروغ چرا پوله

اما بشدت اعتقاد به پول در آوردن از راه درست و باسعی و تلاش دارم

اما چیزی که منو وادارمی کنه به این نیاز درونیم پاسخ بدم اینه که :

من تو حوزه تدریس چقدر توانایی دارم ؟

این فرصت خوبی می تونه باشه که خودمو هم محک بزنم

........

اما در مورد سوال دومتون :

سواد کمی دارم با یه مقدار تجربه برنامه نویسی تو حوزه جاوا و طراحی وب سایت

سرمایه هیچی ندارم جز همین بالاخونه و زبون نصفه و یه کوله پشتی با وسایل شخصی توش:hanghead:

.......

مرسی..این نظرلطفتون هست.

خب این خوبه که هدفت مشخصه وهیچ اشکالی هم نداره بعضیها این وسط هستند!

اینم بسیارعالیه که تلاش می کنید ازراه درست پول دربیاریدو بسیاراین اعتقاد ارزشمنداست.

این خوبه که ازخودتون سوال پرسیدید.

ویک سوال دیگرتدیس رابزارکنار،توانایی دیگر چی

خودت اشاره کردی به چندتاشون "

برنامه نویسی تو حوزه جاوا

و

طراحی وب سایت

"

همون جور که خودت گفتی پول ؟ به نظرم ابتداسعی کن پسندازجمع کن هرچند این ازراهی که علاقه داری بدست نیاد ولی بگوبرای علاقم تلاش می کنم .

لینک به دیدگاه
مرسی..این نظرلطفتون هست.

خب این خوبه که هدفت مشخصه وهیچ اشکالی هم نداره بعضیها این وسط هستند!

اینم بسیارعالیه که تلاش می کنید ازراه درست پول دربیاریدو بسیاراین اعتقاد ارزشمنداست.

این خوبه که ازخودتون سوال پرسیدید.

ویک سوال دیگرتدیس رابزارکنار،توانایی دیگر چی

خودت اشاره کردی به چندتاشون "

برنامه نویسی تو حوزه جاوا

و

طراحی وب سایت

"

همون جور که خودت گفتی پول ؟ به نظرم ابتداسعی کن پسندازجمع کن هرچند این ازراهی که علاقه داری بدست نیاد ولی بگوبرای علاقم تلاش می کنم .

پس انداز؟

تو ایران!!!!

.............

مرسی از پیشنهادهای خوبتون

خوشحال میشم اگه بازم فکری راه حلی به ذهن تون رسید مطرحش کنید :w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...