رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام رفقا

قصد ايجاد يك NGO (سمند؟! سمنو؟ سمندر؟ آها سمن! :)) ) دارم.

محور فعاليت هم حوزه علمي هست.

تقريباً فرم ها و آيين‌هاي وزارت كشور رو مطالعه كردم.

اينطور كه ديده مي‌شه، نبايد كار پيچيده اي باشه!

ولي يه حسي در درونم با صدايي به غايت رسا بهم ميگه زكّي!!! :ws28:

حالا از شما كمك مي‌خوام تا هر تجربه يا نصيحتي دراينباره داريد كه فكر مي‌كنيد ممكنه به درد خام خيالانِ ساده دلي مثل من بخوره نشر بديد، بلكه اسباب پشيماني ما هم زودتر فراهم بشه و بريم پي كارمون:ws28:

باتشكر خيلي زياد :w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام رفقا

قصد ايجاد يك NGO (سمند؟! سمنو؟ سمندر؟ آها سمن! :)) ) دارم.

محور فعاليت هم حوزه علمي هست.

تقريباً فرم ها و آيين‌هاي وزارت كشور رو مطالعه كردم.

اينطور كه ديده مي‌شه، نبايد كار پيچيده اي باشه!

ولي يه حسي در درونم با صدايي به غايت رسا بهم ميگه زكّي!!! :ws28:

حالا از شما كمك مي‌خوام تا هر تجربه يا نصيحتي دراينباره داريد كه فكر مي‌كنيد ممكنه به درد خام خيالانِ ساده دلي مثل من بخوره نشر بديد، بلكه اسباب پشيماني ما هم زودتر فراهم بشه و بريم پي كارمون:ws28:

باتشكر خيلي زياد :w16::icon_gol:

یا شیخ

اول بگو ببینم قراره تو چه بحثی شرکت کنی ؟ موضوع فعالیت چیه ؟ من میگم بیاید هدف بشید :ws28:

سوار یک ملخی شده و اهداف متحرک بسازید و از آن طرف شیوخ به سمت شما شلیک ها کنند :ws28:

اهداف در چه بحثی میباشد ؟ (بیکاری یا شیخ ؟ اونم در این دیار؟ )

لینک به دیدگاه

یا شیخ

اول بگو ببینم قراره تو چه بحثی شرکت کنی ؟ موضوع فعالیت چیه ؟ من میگم بیاید هدف بشید :ws28:

سوار یک ملخی شده و اهداف متحرک بسازید و از آن طرف شیوخ به سمت شما شلیک ها کنند :ws28:

اهداف در چه بحثی میباشد ؟ (بیکاری یا شیخ ؟ اونم در این دیار؟ )

درود خداوند بر شيخ كبير

طبق استانداردهاي وزارت معظم كشور :

محور فعاليت: امور زیرساختی توسعه

حوزه فعاليت: توسعه انسانی و اقتصادي

و موضوع فعاليت:

1. کمک به ایجاد زیرساختهاي توسعه علمی
  2. کمک به زیر ساختهاي توسعه و آبادانی
  3. بهبود نظام آموزش عالی

و به‌طور خلاصه هدف نوعي بازيابي آموزشي در حوزه‌ي مهندسي و ارتباط فارغ التحصيلان دانشگاه با صنعت هست.

كلا يك مجموعه برنامه براي تربيت مهندسين باكيفيت و خلاق:banel_smiley_4: و البته مورد نياز صنعت هست.

لینک به دیدگاه
درود خداوند بر شيخ كبير

طبق استانداردهاي وزارت معظم كشور :

محور فعاليت: امور زیرساختی توسعه

حوزه فعاليت: توسعه انسانی و اقتصادي

و موضوع فعاليت:

1. کمک به ایجاد زیرساختهاي توسعه علمی
  2. کمک به زیر ساختهاي توسعه و آبادانی
  3. بهبود نظام آموزش عالی

و به‌طور خلاصه هدف نوعي بازيابي آموزشي در حوزه‌ي مهندسي و ارتباط فارغ التحصيلان دانشگاه با صنعت هست.

كلا يك مجموعه برنامه براي تربيت مهندسين باكيفيت و خلاق:banel_smiley_4: و البته مورد نياز صنعت هست.

ای بابا یا شیخ مثل اینکه قصد داری خود را در چاله ای بسیار عظیم انداخته و به خود فحاشی ها نموده و در آخر پشت دست را با کمک سیگاری بس چاق داغ نمایید

یا شیخ در باب آموزشی جلو نرو (این بر اساس تجربه ای بود که داشتم) که موقعیت افراد بی خاصیت زیادی به خطر خواهد افتاد و از این باب اذیت خواهی شد

اگر یادت باشد در فیسبوک کافران عرض نمودم که با جایی وارد بازی شدیم و خواستن حرکتهایی انجام دهند

هنوز در حد حرف بود که آنها (مدیران)چنان از روی هم عبور میکردند و با برش هایی که داشتند قصد داشتن همدیگر را کله کنند که حیران میشدم (درست مانند گردنه مربوطه ws28.gif)

فقط ده جلسه رسمی برگذار کرده بودیم و هنوز به عملیات نرسیده بود که تعداد زیادی از مدیران اخراج شدند:ws28: آن هم با دوسیه های ساختگی از جانب همکارانشان

حال اگر همچنان کلید کردی و فکر میکنی حلوا خیر میکنند و برکتی در این کار وجود دارد جلو برو

اما خب الان من چه کنم ؟ :ws28: چه کمکی میتوانم بکنم ؟

طرحی دارم بسیار خفن اما به خداوندی خدا حیف است در این دیار اجرا شود

و اسباب سوء استفاده را فراهم میسازد تا آنکه برای رفاه خلق خدا استفاده شود

لینک به دیدگاه
ای بابا یا شیخ مثل اینکه قصد داری خود را در چاله ای بسیار عظیم انداخته و به خود فحاشی ها نموده و در آخر پشت دست را با کمک سیگاری بس چاق داغ نمایید

یا شیخ در باب آموزشی جلو نرو (این بر اساس تجربه ای بود که داشتم) که موقعیت افراد بی خاصیت زیادی به خطر خواهد افتاد و از این باب اذیت خواهی شد

اگر یادت باشد در فیسبوک کافران عرض نمودم که با جایی وارد بازی شدیم و خواستن حرکتهایی انجام دهند

هنوز در حد حرف بود که آنها (مدیران)چنان از روی هم عبور میکردند و با برش هایی که داشتند قصد داشتن همدیگر را کله کنند که حیران میشدم (درست مانند گردنه مربوطه :ws28:)

فقط ده جلسه رسمی برگذار کرده بودیم و هنوز به عملیات نرسیده بود که تعداد زیادی از مدیران اخراج شدند:ws28: آن هم با دوسیه های ساختگی از جانب همکارانشان

حال اگر همچنان کلید کردی و فکر میکنی حلوا خیر میکنند و برکتی در این کار وجود دارد جلو برو

اما خب الان من چه کنم ؟ :ws28: چه کمکی میتوانم بکنم ؟

ياشيخ، دلم از وضع نابسامان نظام آموزشي مملكتمان بسيار غمگين است.

و براي جوانهايي امثال خودم كه با آرزوهاي دور و دراز از در دانشگاه ها خارج مي‌شوند، اما نه كاري مي‌دانند و نه كاري مي‌توانند، بسي مي سوزد.

ناله و واگذاري مشكل به مسولين هم مرا كسل كرده.

و اين چنين شد كه به فكر افتادم، تا حداقل به وسع خود در اين راه گام بردارم.

البته اين روزها در پي تشكيل يك تيم همفكر مي‌باشم كه جمعي است متشكل از اساتيد خلاق و اهالي صنعت.

خوشبختانه حمايت اين بزرگواران خيلي خوب هست .

اما حرف شما درست است و در اين راه بايد تن به باد خزان سپرد:ws3:

به هرحال جواني و هزار آرمان بلند .

همين كه طرحي براي رفاه خلق باشد:whistle: خوب است

و اگر براي رفاه است، اينور و آنورش چندان مهم نيست.

البته اگر اينور به نتيجه مي‌رسيد خيلي بهتر :ws3: اما خوب حوصله‌ي انسان هم حدي دارد و حق باشماست (قابل توجه برادران ذي‌ربط!)

لینک به دیدگاه

و براي جوانهايي امثال خودم كه با آرزوهاي دور و دراز از در دانشگاه ها خارج مي‌شوند، اما نه كاري مي‌دانند و نه كاري مي‌توانند، بسي مي سوزد.

البته اين روزها در پي تشكيل يك تيم همفكر مي‌باشم كه جمعي است متشكل از اساتيد خلاق و اهالي صنعت.

البته اگر اينور به نتيجه مي‌رسيد خيلي بهتر :ws3: اما خوب حوصله‌ي انسان هم حدي دارد و حق باشماست (قابل توجه برادران ذي‌ربط!)

یا شیخ فقط موضوع حوصله نیست و به سادگی و با زیر آبی رفتن عده ای جلوی کارت گرفته میشود

مدیری زیر آبی رفته و مدیران دیگر بی خبرند و لابی درست میکند و...............

در واقع هر جوان به جای اینکه فقط به دنبال درس و مشق برود کاری هم انجام دهد خوب است

برود برای خود تحقیقات کند و آزمایش کند

اما قاصدک گل من یک چیزی بهت میگم از من داشته باش و اگر بد دیدی تفی حواله من کن

100 درصد در کاری که برای خبره شدن انجام میدی نه نظر اساتید را بپرس و نه ازشون کمک بگیر و نه اصلا اجازه بده نظر بدن!! تا حرف زدنو نظر دادن با پشت دست .......:ws28: که سمه برات

من رک حرف میزنم چه ناراحت بشن چه نشن

اساتید ما فقط اسمشون اساتیده و دوزار از عملیات حالیشون نیست

شما یا شیخ هنوز آدم خفن و ناراحت ندیدی !! اکثرا ندیدن که به اینا میگن با سوادو کار درست !! اگر افرادی رو ببینی که چطور از تو کلاهشون خرگوش در میارن میبینی که این اساتید جوکی بیش نیستن

یک وانت کتاب خوندن و به قول خودشون نهایتش 50 تا مقاله نوشتن !! همین !! لگدم زیر دم گربه نزدن و اگر تدریس نکنن هیچ حرفی برای گفتن ندارن !! ولی وقتی میگی بیا فلان حرکت رو ببین چنان میگرخن که باورت نمیشه و برای اینکه ضایع نشن شروع به تخریب یا پیچوندن میکنند

مثال میزنم !!استاد یا اساتیدی به اسم هیات علمی یا هر چی !! صبح تا شب در حال صحبت در مورد یک فرایند هستن !! درس میدن و هر پرتوپلایی به ذهنشون برسه به خورد دانشجو میدن !! حالا تو کافیه یک سیلندر هیدروژن برداری ببری پیششون !! چنان از دیوار صاف بالا میرن که انگار کماندو هستن!! تا قبلش چنان در مورد هیدروژن نظر میدادند که انگار شبا بقلش میکنن میخوابن

حیف درست نیست اسم ببرم وگرنه جاها و افرادی رو میگفتم تا متوجه بشی اکثر صحبت ها و مواردی که اعلام میشه پوچ و تو خالیه (اون روحیه ای که الان داری هم عوض میشه )

ادعاهایی که عنوان شد و گفتن اینو ساختیم !! به اون رسیدیم !! رفتن کسانی که لایسنس و تکنولوژی بخرن ازشون و قائم مقام فلان پژوهشگاه معروف طرف رو کشید کنار و یواشکی گفت آقا کدوم تکنولوژی ؟ اینو گفتیم با فلان هدف !! گیر نده دیگه برو .!!!!!!!!

یا شیخ اگر نیت داری رشدی انجام بشه روی خودت کار کن و توان کمک به همه را نداری .

هر مطالبی که در دانشگاه یاد گرفتی رو بذار یک گوشه ذهنت و مثل زمانی که تازه شروع به درس خوندن کرده بودی(انگار هیچی نمیدونی) تازه وارد آزمون و خطا بشو !!! توی عملیات و خصوصا زمانی که روی یک تکنولوژی انحصاری کار میکنی خطر زیاد هستش ولی ارزش داره

تکنولوژی انحصاریه و جایی نوشته نشده و باید با آزمونو خطا بدست بیاری! استادی که میاد در مورد تکنولوژی حرف میزنه داره مزخرف میگه چون تکنولوژی رو نداره !! وقتی نداره چجوری از ریز جزئیاتش میگه ؟

صدها بار شکست داره و وقتی بدستش بیاری مفهوم حرف های منو که گفتم یک نخ سیگار هم برای مراکز آموزشی داخل روشن نمیکنم رو متوجه میشی

الان که چیزی نداری آدم حساب نمیکنن ولی وقتی چند تا چیزو عملیاتی کردی یهو عزیز میشی !! این صفت بدیه و من یکی بدم میاد

وقتی یک چیزی رو بدست بیاری و جلوی چشت انجام بشه تازه میگیری جقدر سرکار بودی

و ناراحت کننده هستش که چرا سرکارت گذاشتن ولی میبینی خودشونم حالیشون نیست :ws28:

من کمکت میکنم و تا جایی که بلد باشم دریغ نمیکنمو مخلصتم هستم

اما باز هم میگم عمر !! جوونی و انرژیتو مچل این افرادو مراکز آموزشی نکن که انگار میخ تو آهن میکوبی

لینک به دیدگاه

تکنولوژی هم داشته باشی باز میسوزی چون شرایط بهره برداری نداری

و تو اکثر مواقع تکنولوژی برای دوستان محدودیت ایجاد میکنه و مخالفش میشن

از طرفی خیلی بدتره وقتی آدم خفنی شدی و نمیتونی ازش استفاده کنی

مثل زمانی که گرسنه هستی و جلوت هم پر از غذاست ولی همه غذاها مسمومه و اگر لقمه ای بخوری گودی بای میشوی

:ws28:

یا شیخ این احساس و افکار تو رو 19 20 سالگیم داشتم و به شدید ترین شکل ممکن هم آسیبشو دیدمو خوردم (آسیبی بدجور از جانب مسئولین گرامی)

لینک به دیدگاه

یا شیخ فقط موضوع حوصله نیست و به سادگی و با زیر آبی رفتن عده ای جلوی کارت گرفته میشود

مدیری زیر آبی رفته و مدیران دیگر بی خبرند و لابی درست میکند و...............

در واقع هر جوان به جای اینکه فقط به دنبال درس و مشق برود کاری هم انجام دهد خوب است

برود برای خود تحقیقات کند و آزمایش کند

اما قاصدک گل من یک چیزی بهت میگم از من داشته باش و اگر بد دیدی تفی حواله من کن

100 درصد در کاری که برای خبره شدن انجام میدی نه نظر اساتید را بپرس و نه ازشون کمک بگیر و نه اصلا اجازه بده نظر بدن!! تا حرف زدنو نظر دادن با پشت دست .......:ws28: که سمه برات

من رک حرف میزنم چه ناراحت بشن چه نشن

اساتید ما فقط اسمشون اساتیده و دوزار از عملیات حالیشون نیست

شما یا شیخ هنوز آدم خفن و ناراحت ندیدی !! اکثرا ندیدن که به اینا میگن با سوادو کار درست !! اگر افرادی رو ببینی که چطور از تو کلاهشون خرگوش در میارن میبینی که این اساتید جوکی بیش نیستن

یک وانت کتاب خوندن و به قول خودشون نهایتش 50 تا مقاله نوشتن !! همین !! لگدم زیر دم گربه نزدن و اگر تدریس نکنن هیچ حرفی برای گفتن ندارن !! ولی وقتی میگی بیا فلان حرکت رو ببین چنان میگرخن که باورت نمیشه و برای اینکه ضایع نشن شروع به تخریب یا پیچوندن میکنند

مثال میزنم !!استاد یا اساتیدی به اسم هیات علمی یا هر چی !! صبح تا شب در حال صحبت در مورد یک فرایند هستن !! درس میدن و هر پرتوپلایی به ذهنشون برسه به خورد دانشجو میدن !! حالا تو کافیه یک سیلندر هیدروژن برداری ببری پیششون !! چنان از دیوار صاف بالا میرن که انگار کماندو هستن!! تا قبلش چنان در مورد هیدروژن نظر میدادند که انگار شبا بقلش میکنن میخوابن

حیف درست نیست اسم ببرم وگرنه جاها و افرادی رو میگفتم تا متوجه بشی اکثر صحبت ها و مواردی که اعلام میشه پوچ و تو خالیه (اون روحیه ای که الان داری هم عوض میشه )

ادعاهایی که عنوان شد و گفتن اینو ساختیم !! به اون رسیدیم !! رفتن کسانی که لایسنس و تکنولوژی بخرن ازشون و قائم مقام فلان پژوهشگاه معروف طرف رو کشید کنار و یواشکی گفت آقا کدوم تکنولوژی ؟ اینو گفتیم با فلان هدف !! گیر نده دیگه برو .!!!!!!!!

یا شیخ اگر نیت داری رشدی انجام بشه روی خودت کار کن و توان کمک به همه را نداری .

هر مطالبی که در دانشگاه یاد گرفتی رو بذار یک گوشه ذهنت و مثل زمانی که تازه شروع به درس خوندن کرده بودی(انگار هیچی نمیدونی) تازه وارد آزمون و خطا بشو !!! توی عملیات و خصوصا زمانی که روی یک تکنولوژی انحصاری کار میکنی خطر زیاد هستش ولی ارزش داره

تکنولوژی انحصاریه و جایی نوشته نشده و باید با آزمونو خطا بدست بیاری! استادی که میاد در مورد تکنولوژی حرف میزنه داره مزخرف میگه چون تکنولوژی رو نداره !! وقتی نداره چجوری از ریز جزئیاتش میگه ؟

صدها بار شکست داره و وقتی بدستش بیاری مفهوم حرف های منو که گفتم یک نخ سیگار هم برای مراکز آموزشی داخل روشن نمیکنم رو متوجه میشی

الان که چیزی نداری آدم حساب نمیکنن ولی وقتی چند تا چیزو عملیاتی کردی یهو عزیز میشی !! این صفت بدیه و من یکی بدم میاد

وقتی یک چیزی رو بدست بیاری و جلوی چشت انجام بشه تازه میگیری جقدر سرکار بودی

و ناراحت کننده هستش که چرا سرکارت گذاشتن ولی میبینی خودشونم حالیشون نیست :ws28:

من کمکت میکنم و تا جایی که بلد باشم دریغ نمیکنمو مخلصتم هستم

اما باز هم میگم عمر !! جوونی و انرژیتو مچل این افرادو مراکز آموزشی نکن که انگار میخ تو آهن میکوبی

قربانت شوم اینقدر حرص نخور :icon_pf (34):

درباره اساتید هم حق با توست و باور کن تمام تلاشم را برای انتخاب بهترین تیم به کار بستم و اینها را به چشم آن اساتید هیولا صفت نبین :4564:

ادم های خوب و خوش ذوقی هستند که در حوزه‌ی خودمان (برق) اهل عملند و در تعلیم آنچه میدانند سخاوتمند (مثل خودت)

البته مطمئنم که حرف تو درست است و با بسیاری افراد خفن هنوز معاشرت نکردم.

اما اینهایی که برگزیدم گلچینی از کسانی است که می‌شناسم و فکر می‌کنم با اینها می‌توانم این حرکت را شروع نمایم.

ای شیخ ! نصایح تو را به گوش میسپرم و توشه ی این سفر دور و دراز می‌نمایم. و امیدوارم آنچه مرا از آن بر حذر داشتی بر من وارد نشود و در این راه جان سالم به در برم . و خداوند بر عاقبت کار ما آگاه تر است :zadan:

نیز از حمایت و هدایت تو بر خود می‌بالم، که تو مرا در به بار نشاندن این فکر رهنما بودی :there:

لینک به دیدگاه
قربانت شوم اینقدر حرص نخور :icon_pf (34):

درباره اساتید هم حق با توست و باور کن تمام تلاشم را برای انتخاب بهترین تیم به کار بستم و اینها را به چشم آن اساتید هیولا صفت نبین :4564:

ادم های خوب و خوش ذوقی هستند که در حوزه‌ی خودمان (برق) اهل عملند و در تعلیم آنچه میدانند سخاوتمند (مثل خودت)

البته مطمئنم که حرف تو درست است و با بسیاری افراد خفن هنوز معاشرت نکردم.

اما اینهایی که برگزیدم گلچینی از کسانی است که می‌شناسم و فکر می‌کنم با اینها می‌توانم این حرکت را شروع نمایم.

ای شیخ ! نصایح تو را به گوش میسپرم و توشه ی این سفر دور و دراز می‌نمایم. و امیدوارم آنچه مرا از آن بر حذر داشتی بر من وارد نشود و در این راه جان سالم به در برم . و خداوند بر عاقبت کار ما آگاه تر است :zadan:

نیز از حمایت و هدایت تو بر خود می‌بالم، که تو مرا در به بار نشاندن این فکر رهنما بودی :there:

امیدوارم موفق شوی این شیخ جوان :ws3:

فردی را میشناختم که چندین سال اسطوره ای بود برای من

ازش یک چیزی یاد گرفتم که برام یک دنیا بود

سنش زیاد بود و نزدیک 70 سالش بود که عمری رو در باب تکنولوژی سپری کرده بود !! اونم چه تکنولوژی های خفنی

این آدم اینقدر ناراحت بود که بزرگان صنعت نفت و گاز و پتروشیمی از رو به رو شدن باهاش وحشت میکردن

آفرادی مثل مک دانل ویلسون امریکایی که خودشون از خفناتورهای روزگار هستند از این میترسیدن !! تو کمیکال وحشت ناک بود

یهو میزد تو گوش یک واحد خروجی میداد 7000 تن تو هر شیفت کاری 8 ساعته:ws28:بالاتر از گرید AA بعد بقیه لایسنسورا جونشون در میومد هر 24 ساعت 2000 تن اونم با کیفیت پایین تر :ws28:

این بابا یک آقای آلمانی بود و اولین نفری که دیدم فرایند رو شبیه سازی نمیکنه :ws28:

یک زمین یا بیابونو نگاه میکرد و چند دور هی سرو ته زمینو نگاه میکرد و توش راه میرفت

بعد دستور تشکیل تیم عملیاتی میداد و بدون کوچکترین طراحی یا فایل شبیه سازی بزرگترین واحدهای پتروشیمی رو اجرا میکرد و لایسنسی که میداد گرون ترین و نافرم ترین لایسنس بود که محصول خروجی چند گرید بالاتر از بقیه بود

یک رپید داشت و یک کاغذ و یک تخته شاسی

واسه خودش نقاشی میکشید و خط خطی میکرد

از ریز ترین جزئیات تا بزرگترین متریال تو اون بود:ws28: همه دیتا ها هم از تو ذهنش و روی هوا میپروند

وقتی میگفتی واحد رو برای فلان تن در روز در نظر بگیر فقط نقاشی میکرد و هیچ محاسبه ای عملا نداشت و همونو ارائه میداد:ws28:

این فن نقاشی کشیدن و ............... رو به من یاد داد که همیشه مخلصشیم

وقتی امثال اینارو میبینی فقط میخوای روانه بیابون بشی برای دریدنو این حرفها :ws28:

البته اینم بگم اینجور آدمها به هر کسی راه نمیدن

وقتی میبینن یکی پی همه چیزو به تنش مالیده و واقعا کله خرابه حمایتش میکنن:ws28:

مثل شیوخ بلاد کفر که بدجور کله خرابن و البته مهد تکنولوژی هم هستند

باشد که با اساتید خوش ذوق رستگار شوی

و اگر بلد باشم و سوادک ما یاری کند به شما کمک خواهیم کرد که بسی خوشحال کننده است

لینک به دیدگاه

یا شیخ

سوالی از شما دارم

به راستی چگونه شد به این نتیجه رسیدی که تا به حال ول معطل بودی ؟ منظورم این جمله شماست

( ياشيخ، دلم از وضع نابسامان نظام آموزشي مملكتمان بسيار غمگين است.

و براي جوانهايي امثال خودم كه با آرزوهاي دور و دراز از در دانشگاه ها خارج مي‌شوند، اما نه كاري مي‌دانند و نه كاري مي‌توانند، بسي مي سوزد.)

لینک به دیدگاه
یا شیخ

سوالی از شما دارم

به راستی چگونه شد به این نتیجه رسیدی که تا به حال ول معطل بودی ؟ منظورم این جمله شماست

( ياشيخ، دلم از وضع نابسامان نظام آموزشي مملكتمان بسيار غمگين است.

و براي جوانهايي امثال خودم كه با آرزوهاي دور و دراز از در دانشگاه ها خارج مي‌شوند، اما نه كاري مي‌دانند و نه كاري مي‌توانند، بسي مي سوزد.)

اين چنين افكاري هرگز محصولِ يك لحظه ي بخصوص نيست، اما در يك لحظه ي بخصوص به مرز تغيير مي رسد.

همچون سنگي كه صدها ضربه مي‌خورد و با ضربه‌ي آخر به دو نيم قسمت مي‌شود. البته كه همه ي ضربات سهمي در شكستن سنگ داشتند.

و ضربه‌ي فني را شيخي به نام حميدالدين معروف به Levroneي حكيم بر پس كله‌ي اين شيخ جوان وارد آورد،

كه خداوند خود جزاي او را در دو سراي دهاد :icon_pf (34)::ws28:

بلي، اينچنين است.

انسان بايد هرازچندگاهي به چالش كشيده شود، و خودش را مورد ارزيابي قرار دهد.

گاهي اوقات پاي معاشراني به زندگي انسان باز مي‌شود كه او را به اين چالش ها دعوت مي‌كنند.

و اگر انسان ترس ضايع شدن به خود راه دهد و يا غرورش را به كنار نگذارد و از مصاحبت با آنها بي‌نسيب بماند،

اي بسا فرصت هاي ارزشمندي را كه از خود دريغ كرده و هرگز نفهمد.

متاسفانه عده زيادي از ما ترجيح مي‌دهيم روز و شب را بدون ذره اي بكار انداختن فكر طي كنيم.

و دائم خودمان را به اخبار و ساير منقولات، از جمله گفته هاي علمي گذشته و چه و چه مشغول مي‌نماييم.

و اينجا است كه انسان ياد آن شعر زيباي اليوتِ مرحوم مي‌افتد :

? Where is the Life we have lost in living

? Where is the wisdom we have lost in knowledge

? Where is the knowledge we have lost in information

خداوند شما را حفظ كند ياشيخ، كه در اين انجمن هي ما را به چالش دعوت مي‌نمونيد (50).gif:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
اين چنين افكاري هرگز محصولِ يك لحظه ي بخصوص نيست، اما در يك لحظه ي بخصوص به مرز تغيير مي رسد.

همچون سنگي كه صدها ضربه مي‌خورد و با ضربه‌ي آخر به دو نيم قسمت مي‌شود. البته كه همه ي ضربات سهمي در شكستن سنگ داشتند.

و ضربه‌ي فني را شيخي به نام حميدالدين معروف به Levroneي حكيم بر پس كله‌ي اين شيخ جوان وارد آورد،

كه خداوند خود جزاي او را در دو سراي دهاد :icon_pf (34)::ws28:

بلي، اينچنين است.

انسان بايد هرازچندگاهي به چالش كشيده شود، و خودش را مورد ارزيابي قرار دهد.

گاهي اوقات پاي معاشراني به زندگي انسان باز مي‌شود كه او را به اين چالش ها دعوت مي‌كنند.

و اگر انسان ترس ضايع شدن به خود راه دهد و يا غرورش را به كنار نگذارد و از مصاحبت با آنها بي‌نسيب بماند،

اي بسا فرصت هاي ارزشمندي را كه از خود دريغ كرده و هرگز نفهمد.

متاسفانه عده زيادي از ما ترجيح مي‌دهيم روز و شب را بدون ذره اي بكار انداختن فكر طي كنيم.

و دائم خودمان را به اخبار و ساير منقولات، از جمله گفته هاي علمي گذشته و چه و چه مشغول مي‌نماييم.

و اينجا است كه انسان ياد آن شعر زيباي اليوتِ مرحوم مي‌افتد :

? Where is the Life we have lost in living

? Where is the wisdom we have lost in knowledge

? Where is the knowledge we have lost in information

خداوند شما را حفظ كند ياشيخ، كه در اين انجمن هي ما را به چالش دعوت مي‌نمونيد (50).gif:4chsmu1:

:icon_pf (34):ای داد بر من یا شیخ :4564:

که اینگونه ملت را از راه به در میکنیم :4564:

اشتباه کردم یا شیخ :ws28:

کلا عجب آدم بدجنسی هستم یا شیخ و در انتظار جزای خویش :ws28:

حال بیا یک چای مشت بخوریم (چای به دستم رسید :ws17:) البته عصاره :ws28: جو و پسته نیز موجود است

و ما نیز وینستونی فایر نموده تا در باب طراحی صحبت کنیم که چند روزی است به حال خود رها شده

شما نیز اسباب عزیمت به گود را با دوستان خود فراهم سازید

و فقط مراقب دستو بال خود باشید:ws28:

لینک به دیدگاه

خب اطلاعات دقیقتر

1- 7 الی 9 نفر لازمه برای تشکیل سمن

2- اسم سمن متناسب با اهداف و مشابه سازمان های دولتی نباشه

3- تعریف اهداف سمن متناسب با نام با افق 10 ساله به صورت بند بند

4- تعریف شیوه های اجرا برای رسیدن به هدف

5- مراجعه به سایت سازمان های مردم نهاد بخش درخواست تاسیس

6- پر کردن فرم ثبت نام

7- ویرایش اهداف و شیوه نامه در مراحل بعدی توسط کارشناس سمن ها مستقر در فرمانداری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...