رفتن به مطلب

شماره یازدهم مجله کهربا

ارسال های توصیه شده

با توجه به اینکه برای شماره جدید مجله تاخیر زیادی افتاده یکی از یادداشت های قدیمی خودم رو که توکار قبلیم داشتم تایپ کردم تا به این شماره برسونم ضمن اینکه مطلب آموزشی مربوط آموزش PCS7 رو هم میتونید از این شماره استفاده کنید.

آموزش برنامه نویسی pcs7

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 3 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

درود بر دوستان عزیز....

من یه مدتی رو نمیتونستم بیام انجمن از همه دوستان عذر خواهی میکنم....

مهناز خانوم تبریک میگم و امیدوارم بتونیم با کمک شما و بقیه دوستان مجله پربارتری داشته باشیم:icon_gol:

-----------------------

این شماره هم که متاسفانه نیومد بیرون.....

لطفا دوستان بیان و راه حل و نظراتشونو بدن که چه باید کرد؟

لینک به دیدگاه
درود بر دوستان عزیز....

من یه مدتی رو نمیتونستم بیام انجمن از همه دوستان عذر خواهی میکنم....

مهناز خانوم تبریک میگم و امیدوارم بتونیم با کمک شما و بقیه دوستان مجله پربارتری داشته باشیم:icon_gol:

-----------------------

این شماره هم که متاسفانه نیومد بیرون.....

لطفا دوستان بیان و راه حل و نظراتشونو بدن که چه باید کرد؟

سلام مهدی جان

فکر کنم باید خودمون هم دست به کار بشیم، چند تا مطلب آماده کنیم، حالا می تونه از مطالب انجمن یا خلاصه اخبارهای جدید هم باشه.

لینک به دیدگاه

من هم موافقم ک همگی باهم این شماره رو جلو ببریم....

مهندس عارف هم چندتا مطلب قرار دادند....

من هرکاری لازم هست ....اماده همکاریم.....

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

paperclip.png فايل هاي پيوست شده

فايل هاي پيوست شده

آنالایزرها.docx (679.7 کیلو بایت, 1 نمايش)

docx.gif pid.docx (1,012.4 کیلو بایت, 4 نمايش)

------------------------

مطالبی که تو این تاپیک گذاشته شده برای مجله ایناس

ایشالا با کمک بچه ها استارتشو میزنیم....

یه چندتا مطلبم لازم بود اضافه میکنم بهشون

لینک به دیدگاه

دسترسی رسول باتوجه به همکاریش در ارائه روزنامه دیواری برق به این بخش باز شد البته امیدوارم همچنان روزنامه رو هم با همون قدرت سابق ادامه بده موفق باشی

لینک به دیدگاه
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اقا مهدی عارف.

خوشحالم که در جمع بچه های کهربا هستم و امید وارم بتونم کمکی در تهیه این مجله بکنم.:icon_gol:

سلام رسول جان....خوش آمد میگم بهت.....

امیدوارم بتونیم با کمک شما و بقیه دوستان مجله پربارتری رو بدیم بیرون

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام:icon_gol:

آقا مهدی درمورد مجله که صحبت کردین، لینکی که واسم فرستادین رو سریع نگا کردم، یه خسته نباشید میگم به بچه ها که زحمتشو کشیدن :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

راستش من سر رشته ایی از مباحث برقی ندارم ولی سریع که نگا کردم بنظرم زیبایی ظاهریش میشه بهتر باشه. :w16:

می شد از همون طراحی قبلی استفاده کرد و فقط جلد و لوگوی جدید رو اضافه کرد. خلاصه اگه واسه طراحی و ویرایش کمک میخواین خوشحال میشم کمکی کنم. اگه جواب بله اس، فقط لطفا تو همین امروز بهم بگین چیکار کنم و چه مطالبی رو قرار بدم، چون همین امروز و فردا روز فرصت دارم و بعدش مشغلم زیاد میشه و شرمنده شما میشم. :a030:

لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

آقا مهدی درمورد مجله که صحبت کردین، لینکی که واسم فرستادین رو سریع نگا کردم، یه خسته نباشید میگم به بچه ها که زحمتشو کشیدن :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

راستش من سر رشته ایی از مباحث برقی ندارم ولی سریع که نگا کردم بنظرم زیبایی ظاهریش میشه بهتر باشه. :w16:

می شد از همون طراحی قبلی استفاده کرد و فقط جلد و لوگوی جدید رو اضافه کرد. خلاصه اگه واسه طراحی و ویرایش کمک میخواین خوشحال میشم کمکی کنم. اگه جواب بله اس، فقط لطفا تو همین امروز بهم بگین چیکار کنم و چه مطالبی رو قرار بدم، چون همین امروز و فردا روز فرصت دارم و بعدش مشغلم زیاد میشه و شرمنده شما میشم. :a030:

دستت درد نکنه همونو یک طراحی و ویرایشی انجام بده بصورت کامل بذار همینجا ببینیم چی میشه. با توجه به اینکه تعداد صفحاتش بیشتر از میزان تعیین شده هم هست میتونیم بعدا براساس نوع و کیفیت بعضی از مطالب روهم حذف کنیم

لینک به دیدگاه

سلام

فایل pdf خدمت شما:icon_gol:، خیلی عجله ایی کار کردم، ببخشید. می دونم که خیلی خیلی خیلی کار داره :icon_pf (34):

لطفا نگا کنید و اگه میشه فردا اشکالاتشو بگین. ممنونم :icon_gol::icon_gol:

دو تا نوشته ها نویسنده نداشتن و کیفیت عکسا پایین بودن :w16:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

پ. ن: چون دیروقت بود و واسه آپلود فایل باید ثبت نام کنیم، جای دیگه فایلو آپلود کردم. ببخشید:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...