رفتن به مطلب

چگونه درآمدمان را ازاین روبه اون رو کنیم ؟

Mohammad-Ali

ارسال های توصیه شده

اولیش راخودم می گم ف ا ر ک س

دیروزیکی ازدوستان صحبت می کردیم گفتم کم پیدای گفت رفتم سرکار ،کجا :تویه شرکت سرمایه گذاری ***** .گفت یه روزمی برمت شرکت اگه خاصی سرمایه گذاری کن اگرهم نخواستی نکن ! نمی دونم گفت بادلارمحاسبه می شه و....

آخرش گفتم بازاریابی گفت نه گفتم بلخره یه درصدی می گیری مشتری ببری گفت آره :icon_redface:

اگه مثل اوایل بود همینجوری می پریدم مثل چندسال پیش که کلاه سرم رفت تاحالادارم می سوزم:4564:.

حالاقصدم چیه می خواهم بدانم ف ا ر ک س چیه برسی کنیم باشما

البته بااین ف ی ل ت ر خودم تاحدودی فهمیدم

لینک به دیدگاه

بیمهای خصوصی :

این بیمه هاهم به نطرم خوب می آید یکی ازمزیتهاش اینه که دارای سود مرکب هستند.

که حتی البته به نطرمن می توانچندتاباهم گرفت!

لینک به دیدگاه
... شناخت نیاز جامعه و مردم پایه و اساس شروع یک طرح و کار خوبه رو این فکر کنیم

مهندس حرف خیلی درستی زدنیاز یکی ازچیزهایست که باعث تحرک مغزمی شود

برای مثال یکی باخودش می گه وضع خیابانهای .جاده مابده چی توجاده ماشین کجاش خراب میشه.......

لینک به دیدگاه

کارایی درآمد رو از این رو به اون رو میکنه که یه توی اون کار اولین باشیم یا بهترین

کارایی زیادی تو ایران هستن که میشه توش اولین شد ولی مشکل اینه همه افراد هم میخوان تو زندگیشون ریسک نکنن هم حاشیه امن داشته باشن هم پولدار بشن که این چیز غیر ممکنه افرادی توی تجارت و کار موفق هستن که از ریسک کردن نمیترسن و از کارهای جدید استقبال میکنن

لینک به دیدگاه
کارایی درآمد رو از این رو به اون رو میکنه که یه توی اون کار اولین باشیم یا بهترین

کارایی زیادی تو ایران هستن که میشه توش اولین شد ولی مشکل اینه همه افراد هم میخوان تو زندگیشون ریسک نکنن هم حاشیه امن داشته باشن هم پولدار بشن که این چیز غیر ممکنه افرادی توی تجارت و کار موفق هستن که از ریسک کردن نمیترسن و از کارهای جدید استقبال میکنن

کاملاموافقم یکی ازعوامل همین ریسک پذیری بالاهست ولی بایدروی هوش باشه نه به اصطلاح شانسی .درسته؟

ولی کسانی هستند طی یک اتفاقاتی دیگرازریسک می ترسند!

لینک به دیدگاه
کاملاموافقم یکی ازعوامل همین ریسک پذیری بالاهست ولی بایدروی هوش باشه نه به اصطلاح شانسی .درسته؟

ولی کسانی هستند طی یک اتفاقاتی دیگرازریسک می ترسند!

بله ریسک از روی فرصت شناسی و اطلاعات نه از روی نادانی

خب بلاخره یه سر ریسک کردن شکست هم هست نباید از شکست خوردن ترسید

البته میگم همه این چیزا رو میدونن ولی پای عمل کردن بهش که میرسه براشون سد ذهنی ایجاد میکنن

لینک به دیدگاه
بله ریسک از روی فرصت شناسی و اطلاعات نه از روی نادانی

خب بلاخره یه سر ریسک کردن شکست هم هست نباید از شکست خوردن ترسید

البته میگم همه این چیزا رو میدونن ولی پای عمل کردن بهش که میرسه براشون سد ذهنی ایجاد میکنن

جالب شد دقیقا همون چیزی که شایدباورنکنید بارهابرای خودم رخ داده

یکسرری افکارمثلانکنه بدتربشه نکنه نابودشم نکنه مسخرم کنند ونکنه های دیگر.

بدترخیال می کنی فقط شمااینجوری هستی ولی عادیه فکنم چون ذهن به یکسری کارهاعادت می کنه ونمی خوادبردرشرایط جدید ولی افرادموفق اونای هستندکه ازاین مراحل می گذرند....

من همیشه ازکلمه راضیم بدم میادومیاد نه اینکه ناشکرم نه فقط همیشه شرایط میتواند بهترباشد.

حتمادیدیدافرادی که به اون پول حقوق راضیند این می تواندیکی ازعوامل رکودانسان باشدبه نظرم اگر همه انسان ها راضی بودندیاطمع نداشتند چیزی اختراع نمی شد.

لینک به دیدگاه

افرین دقیقا

بعضی ها هم مثل من تمام زندگیشونو ریسک میکنند البته زیادم خوب نیست خطرناکه

لینک به دیدگاه

quote_icon.png نوشته اصلی توسط Mr.101 viewpost-left.png

افرین دقیقا

بعضی ها هم مثل من تمام زندگیشونو ریسک میکنند البته زیادم خوب نیست خطرناکه

تعریف ریسک چیست؟بعضی ها میگن ریسک یعنی دل رابه دریازدن ، شانسی،ویا 50 50 حساب می کنند درسته ؟

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

quote_icon.png نوشته اصلی توسط Mr.101 viewpost-left.png

تعریف ریسک چیست؟بعضی ها میگن ریسک یعنی دل رابه دریازدن ، شانسی،ویا 50 50 حساب می کنند درسته ؟

نه بعضی ها 20- به هشتاد

یعنی امکان برد 20 احتمال شکست 80 :whistle:

لینک به دیدگاه
واگرشکس خوردندیعنی 20 شد چی؟

اون کلمه اگر در پنجاه پنجاه حذف شده ...

تو بیست خوب معلومه دیگه رو تیغه چاقو راه میری .....

من دوبار 20 به هشتاد رو تجربه کردم ولی خوشبختانه موفق شدم

اما الان فکر میکنم نفسم میگیره :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
اون کلمه اگر در پنجاه پنجاه حذف شده ...

تو بیست خوب معلومه دیگه رو تیغه چاقو راه میری .....

من دوبار 20 به هشتاد رو تجربه کردم ولی خوشبختانه موفق شدم

اما الان فکر میکنم نفسم میگیره :icon_pf (34):

می توانم بپرسم چرا؟

لینک به دیدگاه
می توانم بپرسم چرا؟

اون موقع خیلی نترس بودم ولی الان علایم پیری در من ظاهر شده :ws3:

پیری هم احتیاط زیاد همراهشه فرصتی برای جبران شاید نباشه و شاید انرژی کافی ندارم ...

ولی باز فکر کردن به ریسک 20- 80 لذت بخشه و ادرنالین خونم رو بالا میبره

لینک به دیدگاه
اون موقع خیلی نترس بودم ولی الان علایم پیری در من ظاهر شده :ws3:

پیری هم احتیاط زیاد همراهشه فرصتی برای جبران شاید نباشه و شاید انرژی کافی ندارم ...

ولی باز فکر کردن به ریسک 20- 80 لذت بخشه و ادرنالین خونم رو بالا میبره

خب پس به این نتیجه میرسیم سنهم درریسک کردن ورسیدن به موفقیت تاثیرداره .

واولین نشونهاش همین کلماته که نکنه اینجوری بشه اونجوری بشه .

مهندس شمانمادانرژی انجمنی نفرمایید.

لینک به دیدگاه

یکی ازموارد علاقه هست ، علاقه می تواندموجب شود تا انسان شوق وانگیزه ای خواص برای ادامه آن کار داشته باشد به نوعی عاشق کارش شود ازجون برای موفقیا مایه می گذارد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...