رفتن به مطلب

منطقه حفاظت شده البرز مرکزی و منطقه حفاظت شده انگوران

ارسال های توصیه شده

با سلام و احترام

درباره دو منطقه حفاظت شده البرز مرکزی و انگوران اگر کسی مقاله یا کتاب معتبر و مستندی سراغ داره، به من معرفی کنه...از لطف دوسان بسیار سپاسگذارم

لینک به دیدگاه
با سلام و احترام

درباره دو منطقه حفاظت شده البرز مرکزی و انگوران اگر کسی مقاله یا کتاب معتبر و مستندی سراغ داره، به من معرفی کنه...از لطف دوسان بسیار سپاسگذارم

معرفی کتاب: منطقه حفاظت شده البرزمرکزی(جنوبی)

نام کتاب : منطقه حفاظت شده البرز مرکزی(جنوبی) تهیه و تدوین: الهام صفرپور

با همکاری: نگار سلجوقی

ناظر: حسن پسندیده

چاپ اول : تابستان ۱۳۹۲

انتشارات : چاپ و نشر پارس

(نمیدونم به دردتون بخوره یا نه)

این هم درباره انگوران هستش:

به

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
برید

انشالله که بدردتون بخوره

لینک به دیدگاه
با سلام و احترام

مناطق حفاظت شده ایران، هنریک مجنونیان، انتشارات سازمان حفاظت محیط زیست.

پارک های ملی و مناطق حفاظت شدهارزش ها و کارکرده، هنریک مجنونیان، انتشارات سازمان حفاظت محیط زیست.

(این دوتا رو خودم نخوندما، ولی شاید کمک کنه)

لینک به دیدگاه
مناطق حفاظت شده ایران، هنریک مجنونیان، انتشارات سازمان حفاظت محیط زیست.

پارک های ملی و مناطق حفاظت شدهارزش ها و کارکرده، هنریک مجنونیان، انتشارات سازمان حفاظت محیط زیست.

(این دوتا رو خودم نخوندما، ولی شاید کمک کنه)

سلام دوست عزیز

دو کتاب نگاشته هنریک مجنونیان و علی اصغر درویش صفت که عنوانشون مناطق حفاظت شده ایران هست رو نگاه کردم. البته کتاب مجنونیان با دقت نخوندم ولی کتاب درویش صفت خیلی خلاصه در حد 200 کلمه هست و خیلی کلی....کتابی هم که شما درباره البرز مرکزی معرفی کردید باید کتاب خوبی باشه ولی هر چی جستجو کردم برای خرید یا امانت پیدا نشد...

گمانم این بود شاید این مناطق دارای طرح تفصیلی باشند که احتمال دسترسی برای اونها وجود داشته باشه اما حتی تو سایت سازمان حفاظت محیط زیست هم یه اطلاعات بسیار کلی بدون منبع و ماخذ اومده...

از محبت شما بسیار سپاسگزارم...امیدوارم بتونم حداقل این کتاب نوشته الهام صفرپور پیدا کنم.

سپاس

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز

دو کتاب نگاشته هنریک مجنونیان و علی اصغر درویش صفت که عنوانشون مناطق حفاظت شده ایران هست رو نگاه کردم. البته کتاب مجنونیان با دقت نخوندم ولی کتاب درویش صفت خیلی خلاصه در حد 200 کلمه هست و خیلی کلی....کتابی هم که شما درباره البرز مرکزی معرفی کردید باید کتاب خوبی باشه ولی هر چی جستجو کردم برای خرید یا امانت پیدا نشد...

گمانم این بود شاید این مناطق دارای طرح تفصیلی باشند که احتمال دسترسی برای اونها وجود داشته باشه اما حتی تو سایت سازمان حفاظت محیط زیست هم یه اطلاعات بسیار کلی بدون منبع و ماخذ اومده...

از محبت شما بسیار سپاسگزارم...امیدوارم بتونم حداقل این کتاب نوشته الهام صفرپور پیدا کنم.

سپاس

به اداره محیط زیست استانهای مربوطه زنگ بزنید شاید کمکتون کنن

سازمان محیط زیست که کلا من هروقت رفتم اطلاعات بگیرم هیچی نداشت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...