رفتن به مطلب

در مورد این کلوپ

محل تجمع معماران عزیز و دوستداران معماری
  1. جدید ترین اتفاق های این کلوپ
  2. .@zo.

عضو جدید

سلام منم تازه واردم .............
  3. سلام به همگی میشه که منم باشم ؟؟؟؟ کی شروع می کنید؟؟؟؟
  4. سلام منم دوست دارم باشم.از کی شروع میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  5. سلام ب همگی.. کسی در باره نقش سازه در تعریف فضا تحقیق کرده؟؟ لطفا کمک کنید
  6. ali.mirpor

سازه

سلام دوستان... کسی درباره نقش سازه در تعریف فضا تحقیقی داشته؟؟؟ لطفا کمک کنید
  7. fatemeh.hz

گنبد تا شونده

سلام دوستان عزیز سازه گنبد تا شونده چه جوری ساخته میشه؟ میشه کمکم کنید؟؟؟:ws52:
  8. dokhtarememar

لطفا

سلام خسته نباشید . میشه کمکم کنید میشه ا یدیتونو بدین بهم واسه معماری یکمم شده بهم کمک کنید ممنون میشم لطفااا
  9. سلااااااااااااااااااام
  10. Tamana73

عضو جدید

سلااااااام مهندسین....
  11. سلام.خوبید؟ ککککککککککککممممممممممممم مکککککککککککک یه پلان میخوام 200m..4طبقه..پیلوت با انباری و تاسیسات وپارکینگ... 2برش..2نما از حیاط و خیابان... ساختمان جنوبی...حیاط پشت باشه... 60٪زمین ساخته بشه... سایت پلان.. مبلمان... توروخدا کمکم کنید.
  12. parichehr..

طراحی

سلام دوستان معمار من به یه سری مدل فیگور و درختو گیاه نیاز دارم آیا کسی هست مرا یاری کند؟
  13. 1. نام واقعی: سمیه 2. رشته ی تحصیلی: شهرسازی 3. میزان آشنایی با 3دی مکس:هیچی 4. میزان آشنایی با پلاگین vray:هیچی 5-نمونه کار:ندارم
  14. سلام خوشحالم عضو این گروه شدم
  15. h.rajabpour

عضو جدید

سلام بچه ها منم تازه به جمعتون پیوستم امیدوارم منم جز خودتون بدونید
  16. سلام بچه ها منم تازه اومدم . با این چیزی که من از این گروه دیدم بهتره که حذفش کنید . بچه های معمار به این بی بخاری ندیده بودیم که دیدیم .!!! اگه یه فکر اساسی کردین به منم خبر بدین شاید به دردتون بخورم .!!!
  17. سلام به مهندسین معمار حالتون خوبه ؟
  18. سلام منم میخام بیام تازه کلاس مکس دارم میرم نمونه کارم ندارم
  19. سلام من هم خیلی دوست دارم مکس یاد بگیرم میزان اشنایی کم ،راستش تیوری ام متوسط ولی برای عملی نه نتونستم تا الان تمرین کنم ولی بسیار مشتاقم برای یادگیری اگه من هم توی جمعتون قبول کنید ممنون میشم نمونه کار هم که معلومه ندارم
  20. 1. نام واقعی: مریم 2. رشته ی تحصیلی: معماري 3. میزان آشنایی با 3دی مکس:متوسط 4. میزان آشنایی با پلاگین vray:متوسط 5-نمونه کار
  21. دوست داشتین چی کاره بشین؟گرافیست و انیمیشن اگه درس نخونده بودین و دانشگاه نرفته بودین میخواستین چه شغلی داشته باشین؟آرایشگریو فرش بافی(با اینکه الانم تابلو فرش میبافم و آیا در حال حاضر که دارین درس میخونین یا فارغ التحصیل شدین واقعا تونستین شغل مد نظرتون رو پیدا کنین؟فارغ التحصیل شدم نه هنوز اصلا کار پیدا میشه؟اگه پیگیرش باشیم چرا پیدا نشه؟ لحضه ای که دارین از بابا جون پول میگیرین چه حسی پیدا میکنین؟تو کارت واریز می کنه ولی حس خوبی نیست اگه بگه نداره؟بنده خدا تا حالا نگفته تا حالا رفتی کار پیدا کنی و ضد حال خوردی؟بله دوبار
  22. سلام منم ميخوام توكلاس شركت كنم الان اين موضوع رو ديدم.اگه امكان داره منم باشم.ممنون. 1. نام واقعی: مهشيد 2. رشته ی تحصیلی: معماري 3. میزان آشنایی با 3دی مکس:خوب 4. میزان آشنایی با پلاگین vray:متوسط 5. نمونه کار
  23.  
  • اضافه کردن...