رفتن به مطلب

در مورد این گروه

به نام او كه در همين نزديكي است ! یکایک شما عزیزان می توانید در زندگی هزاران فردی که در لیست انتظار پیوند عضو قرار دارند، تفاوت ایجاد نمایید. ما سخت می کوشیم تا در این خصوص به قلب و ذهن عموم راه یابیم و اكنون شما نيز می توانید در انجام اين عمل نيك خواهانه ي انساني سهیم باشید. عضويت شما در اين گروه افتخار بزرگي براي يكايك ماست . اينجا پلي ست ميان قلبهاي مهربان . با آرزوي بهروزي و نيك ورزی همواره : )

 1. جدید ترین اتفاق های این گروه
 2. mehr69

  صحبت هاي اعضا

  زيبا بود
 3. وظایفی به شرح زیر دارند: انجام کارهای واحد (آماده سازی کارت ها، همراهی پرسنل در مراسم مختلف واحد، شرکت در غرفه ها و همایش ها) فرهنگ سازی (تبلیغات از طریق پخش بروشور و سخنرانی در کلیه ارگان ها، دانشگاه ها و ...، اطلاع رسانی از طریق نشریات و خبرگزاری ها و سایت ها، ثبت نام افراد داوطلب از طریق فرم و معرفی سایت) انجام کارهای سایت (ورود اطلاعات افراد در سایت اهدا، ارسال مجدد کارتهای ناقص، ویرایش اطلاعات افراد ثبت نامی) انجام کارهای هنری (طراحی سربرگ، بروشور، بنر، استند، عکاسی و فیلم برداری و ساخت مستند، تیزر، انیمشن و فیلم کوتاه و ...)
 4. سفیران زندگی، سمت افرادی است که به صورت داوطلبانه در راستاي ارتقاي فرهنگ اهداي عضو در سطح جامعه به واحد فراهم آوری اعضای پیوندی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری کمک رسانی می نمایند.
 5. محورهای همایش: تبیین اصول و مبانی فعالیت سفیران شناسایی ظرفیتها و بستر سازی جهت فعالیتهای تخصصی ایجاد تشکلهای اجرایی و ارائه راهکارهای عملی بررسی عملکرد سفیران طی سالهای اخیر ارایه راهکارهای بهبود فعالیتهای سفیران بررسی مباحث اهدای عضو و پیوند اعضا
 6. اولین همایش سراسری نیروهای داوطلب واحد فراهم آوری اعضای پیوندی (سفیران زندگی) واحد فراهم آوری اعضای پیوندی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری در راستای اعتلای طرح سفیران وجذب نیروهای داوطلب مردمی اقدام به برگزاری اولین همایش "سفیران زندگی" کرد.
 7. ehsan2054

  درد دل

  سلام من تازه واردم :JC_thinking:چی باید بگم؟
 8. سلام. ارزومه ،وقتی خدا جونم روح منو می بره پیش خودش ،اجازه بده چندتا از اعضا بدنم باعث ادامه دادن زندگی بقیه بشه:girl_angel:
 9. کهربا

  درد دل

  من از سال 88 درخواست دادم کارتم نیومده خواهرم 2 ماه پیش درخواست داد اومد
 10. هشتمین گردهمایی بزرگداشت پیوند اعضا در تاریخ 5 و6 خرداد ماه 1390 از ساعت 18 الی 24 با عنوان جشن نفس جشن زندگی به منظور سپاس از مقام والای خانواده های اهدا کننده ی عضو و ارتقای سطح فرهنگ جامعه و با حضور هنرمندان، ورزشکاران، مسئولین کشور، گیرندگان عضو و خانواده های بزرگوار اهدا کننده در بزرگراه نیایش ،مجموعه ورزشی انقلاب آکادمی ملی المپیک و پاراالمپیک برگزار میگردد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.ehda.ir مراجعه فرمایید
 11. ماجراي اهداي عضو، ماجراي عاشقي است؛ داستان قرب الهي است؛ سرگذشت خانواده هاي ايثارگري است كه با گذشتن از كالبد عزيزانشان، نااميدي مطلق هم نوعان نيازمند به عضوشان را به لحظاتي سرشار از اميد و اعتقاد تبديل مي كنند و شادي وصف ناپذير اين درماندگان را به نظاره مي نشينند ...؛ والحق كه چه دشوار است اين تصميم، چه مصمم است اين اراده ي وصف ناپذير و چه آزمون الهي غريبي را با سربلندي پشت سر مي گذارند؛ گويي در آن لحظات عجیب، در اوج وصلند و میتوان فریاد انالحق را از ذره ذره ی وجودشان شنید.
 12. کاش مرگ من تولدی برای دیگران باشد.
 13. قلبم را به کودکی می بخشم که آرزوی دویدن از پیِ پروانه ها با اوست و چشمانم را نثارِ پیرمردِ کوری می کنم که بر آن است دیگربار بارش باران را به تماشا بنشیند. ریه هایم را کارگری به نصیب خواهد برد که عمری نان فرزندانِ خود را از حفره های معدنِ زغالِ سنگ بیرون کشیده است. مغزم را اما به هیچ کس نمی بخشم چرا که جنونِ شعر در آن لانه داشت و تردید چون غولی نهفته به بطری در تنگنایش به خود می پیچید... يغما گلرويي
 14. حانی

  صحبت هاي اعضا

  رسیددددددددددددددددد
 15. حانی

  صحبت هاي اعضا

  من دو ماه یا بیشتر کارتم پست شده هنوز نرسیده دستم کسی کارت رو داره؟ چه جوری گرفتین ؟ من اینترنتی گرفتم
 16. VINA

  درد دل

  من کارتم همیشه تو کیفمه اما بنظرتون اگه چنین اتفاقی بیافته بقیه تو کیفمو میبینن که کارتمو ببینن؟
 17. تو طول زندگیم که مفید نبودم خدا کنه مرگم طوری باشه که مفید باشه
 18. حانی

  درد دل

  کارت من دو هفته ای هست طلایی شده ولی هنوز نیومده
 19. بقول امضای یکی از بچه ها: خدایا مرا بپذیر:ws44::ws44:
 20. درود به نواندیشان عزیزم.........:w36:
 21. ممنون دوست عزیز من ثبت نام کردم از طریق همون آدرسی که دادی:w72:
 22. کلیه هایم را به کسی بدهید که زندگیش به ماشینی بستگی دارد که هر هفته خون او را تصفیه می کند . استخوانها،عضلات،تک تک سلول هایم و اعصابم را بردارید و راهی پیدا کنید که آنها را به پاهای یک کودک فلج پیوند بزنند. هر گوشه از مغز مرا به کاوید،سلول هایم را اگر لازم شد بردارید و بگذارید به رشد خود ادامه دهند تا به کمک آنها پسرک لالی بتواند با صدای دو رگه فریاد بزند و دخترک ناشنوا زمزمه ی باران را روی شیشه ی اتاقش بشنود. آنچه را که در من باقی می ماند بسوزانید و خاکسترم را به دست باد بسپارید تا گل ها بشکفند . اگر قرار است چیزی از وجود مرا دفن کنید بگذارید خطاهایم،ضعف هایم و تعصبات نسبت به همنوعانم دفن شوند و گناهانم را به شیطان و روحم را به دست خدا بسپارید و اگر گاهی دوست داشتید،یادم کنید. عمل خیری انجام دهید یا به کسی که نیازمند شماست،کلام محبت آمیزی بگویید. اگر آنچه را گفتم برایم انجام دهید،همیشه زنده خواهم ماند... "رابرت.ن.تست"
 23. روزی فرا خواهد رسید که جسم من آنجا زیر ملحفه ی سفید پاکیزه ای که چهار طرفش زیر تشک تخت بیمارستان رفت است، قرار می گیرد و آدم هایی که سخت مشغول زنده ها و مرده ها هستند از کنارم می گذرند. آن لحظه فرا خواهد رسید که دکتر بگوید : مغز من از کار افتاده و به هزار دلیل دانسته و ندانسته زندگیم به پایان رسیده است... در چنین روزی،تلاش نکنید به شکل مصنوعی و با استفاده از دستگاه،زندگیم را به من برگردانید و این را بستر مرگ ندانید. بگذارید جسمم به دیگران کمک کند که به حیات خود ادامه دهند. چشمهایم را به انسانی بدهید که هرگز طلوع آفتاب،چهره ی یک نوزاد و شکوه ی عشق را در چشمان یک زن ندیده است. قلبم را به کسی بدهید که از قلب جز خاطره ی دردهایی پیاپی و آزار دهنده چیزی به یاد ندارد. خونم را به نوجوانی بدهید که او را از تصادف ماشین بیرون کشیده اند و کمکش کنید تا زنده بماند و نوه هایش را ببیند.
 24. سلام ليلي جان مي توني از لينك زير استفاده كني : [Hidden Content] موفق باشي عزيزم ؛ شاديت آرزوست
 25.  
 • خبرنامه

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  عضویت
×
×
 • جدید...