رفتن به مطلب

در مورد این کلوپ

اینجا واسه ادمایی نیست که تظاهر میکنن.....خودت باش.....فقط خودت
  1. جدید ترین اتفاق های این کلوپ
  2. خداونداابرکوچکی درگلویم هست که خیال بارش نداردمیشودمرابغل کنی؟
  3. fatyjo0on

دلم گرفته....

بابا بزرگ عزیزم بی تو امسال عید نداشتیم
  4. fatyjo0on

دلم گرفته....

عصر پنج شنبه است.. فاتحه واسه روح عزیزان سفر کرده فراموش نشه
  5. اینجا زمین است قیمت یک عشق تا عشق دیگر...................................یک قهر ساده است. همین...............:4564::4564:
  6. چیزهای زیادی را در دستانم نگه داشتم گه همه را از دست دادم، ولی هر چه را به خدا سپردم هنوز دارم................................... شادمانی هایتان را به خدا می سپارم.:a030:
  7. بي تو .......... آري بي تو!!!!!!!!!!!!
  8. fatyjo0on

دلم گرفته....

دلتنگـی خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر است عصر جمعه خر است صبح شنبه خر است استرس یکشنبه خر است دوشنبه کلا خر است اصلا تمام طول هفته خر است... دلتنگی هم خرترترترشان می کند
  9. fatyjo0on

دلم گرفته....

گاهی اوقات همه چی دست به دست هم می دن تا دلت بگیره... مثه دوری خانواده... غروب جمعه .......
  10. به قول حسین پناهی: قطعا روزی صدایم راخواهی شنید....... روزی که صدااهمیت داردنه روز.......
  11. ایت میر

شعری از جانم

آرزوهایم هوایی شده اند مدام بربادمیروند......!!!!!
  12. fatyjo0on

دلم گرفته....

دلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ.م گرفته
  13. یه جورایی مهر فصل جداشدنه... جدا شدن از خانواده
  14. Tamana73

دلم گرفته....

بزرگ شدم...آرزوی بچگیام بود...ناخواسته نبود... بزرگ شدم...معنی دوس داشتنی که فقط درد داره رو فهمیدم...دردی یه روز میگفتم دروغه... حالا همون دروغ زندگیم رو تسخیر کرد.... دلم گرفته....به احترامت حتی اشک نمیریزم... خیالت راحت نفس میکشم بی تو...فقط شدم مرده متحرک... کاش ثانیه ایی ازت خاطره داشتم...
  15. ببخشید فاطی خانم اگه فضولی نباشه چرا از مهر بدتون میاد ویک خبر خوش بهتون بدم که مهر داره تموم میشه فقط چند روز مونده مهر تموم بشه وبریم به ابان. ابان ماه تولد من و بهترین ماه سال هست
  16. rozegar

فقذ خودت

خواهش میکنم صاحب اختیارهستین شوخی کردم
  17. rozegar

توکل

فدای youقابلی نداشت:icon_gol:
  18. fatyjo0on

توکل

مرسی مستر روزگار:icon_gol:
  19. fatyjo0on

فقذ خودت

اجازه ما هم دست شماست