رفتن به مطلب

در مورد این کلوپ

فضای صمیمی برای گفتگو هنرمندان
  1. جدید ترین اتفاق های این کلوپ
  2. سلام من مهرداد هستم دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی محیط زیست، امیدوارم بتوانم با گروه همکاری کنم
  3. سلام من هم علاقه به طراحی فضای سبز دارم.اینجا کسی هست که ارشد قبول شده باشه؟؟
  4. سلام .من فضای سبز نخوندم...ولی تا حدودی ازش سر در میارم..از تجربیات دوستان کمال استفبال رو دام.
  5. سلام دوستان من دانشجوی ترم آخر مهندسی فضای سبز دانشگاه بین المللی قزوین هستم
  6. سلام منم دانشجوی ترم5 فضای سبز ملایرم، خیلی خوشحالم از آشنایی با شما دوستان عزیز، امیدوارم منم باری از روی دوشتون بردارم:icon_gol:
  7. سلام مهندسای عزیز.من فارغ التحصیل مهندسی فضای سبز بینالود مشهدم و البته پشت کنکور:icon_pf (34):.خوشحالم که این گروه میشم.
  8. سلام.منم دانشجوی ترم8 دانشگاه بین الملل قزوینم.خوشحالم که با شماها آشنا شدم.
  9. سلام . من دانشجوی ترم 8 فضای سبز دانشگاه تبریزم. رشته ی خیلی خوبیه فقط ادامه تحصیلش یکم مشکل داره...:gnugghender:ولی بی خیال بچه های فضای سبز از پسش برمیان...مگه نه؟:hapydancsmil:
  10. سلام منم دانشجوی ترم 3 هستم خیلیم علاقه مند به این رشته وفوق العاده نیازمند کمک. انوشه جون تو که ترم 8 هستی واسه پرسپکتیو کشیدن کمکم کن از چه منابعی استفاده کنم واسه اموزش؟ تو دانشجوی کجایی؟:icon_gol::icon_pf (44):
  11. bpcomعزیز شما بهتر با عنوان فضای سبز عمودی مطالب رو به فارسی سرچ کنی تو قسمت Advanced search گوگل و اگر مطالب زبان اصلی میخوای از سای IFLA یا Asla استفاده کن تقریبا اکثر مقالات در هر زمینه ای که مد نظرتون باشه رو در این دو جا میتونید پیدا کنید
  12. سلام بر دوستان طراح سبز من دنبال مقاله و مطلب با موضوع دیوار سبز میگردم فارسی یا انگلیسیش مهم نیست فقط منبع داشته باشه هر کی داره ممنون میشم در اختیارم بذاره:w73:
  13. سلام من دانشجوی روم به دیوار ترم اول هستم رشته ی بسیار جالبیه عاشقش شدم
  14. سلام نیوشای عزیز خیلی سعی کردم عکسهایی از طراحی شهری رو تو آلبوم طراحان فضای سبز قرار بدم اما نشد.لطفا منو راهنمایی کن.امیدوارم با همکاری هم یه گروه آس تشکیل بدیم:ws2: تشکر
  15. سلام.با تشکر که این گروه رو ایجاد کردید. من فارغ التحصیل باغبانیم،عاشق فضای سبزم،الانم به عنوان کارشناس فضای سبز مشغول کارم.
  16. نیوشای عزیزم لطف کرده و این گروه رو ایجاد کرده دوستانی که رشته ی مهندسی فضای سبز خوندن یا اینکه تو این زمینه فعالیت میکنن بیان و اینجا خودشون رو معرفی کنن تا از تجربه هاشونم استفاده کنیم من خودم انوشه هستم دانشجوی ترم8
  17.  
  • اضافه کردن...