نواندیشان
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ارسال مطلب

یکی از اهداف مهم راه اندازی سایت علمی آموزشی نواندیشان افزایش ضریب نفوذ و اشتراک دانش در جامعه است. به همین منظور سایت علمی نواندیشان بستری مناسب برای معرفی و اشتراک گذاری ایده ها، دانش و اطلاعات تمام افراد فراهم نموده است تا علاقه مندان به نویسندگی و علی الخصوص وب نویسی، مطالب و دانسته های خود را با دیگران به اشتراک گذارند.

اگر به نویسندگی و اشتراک گذاشتن دانسته هایتان علاقه مندید و یا تمایل دارید دیگران از ایده ها و اطلاعاتتان بهره مند شوند و از این طریق سهمی در ارتقای سطح فرهنگی و دانش هموطنان عزیزمان داشته باشید، نواندیشان مکانی مناسب برای شماست و این امکان را فراهم میکند تا استعداد خود را به دیگران بشناسانید.

نوع مطلب ارسالی

1- مطالب ترجمه شده سایت های خارجی

۲- مطالب کوتاه یا بلند تألیفی خودتان

۳- مقالات، جزوات و پروژه های شخصی

۴- آموزش نرم افزار و بیان نکات آموزشی مختلف

۵- نقد و بررسی موضوعات مختلف

۶- خلاصه کتاب

۷- اخبار روز علمی

ارسال مطلب

فرم ارسال مطلب

شرایط ارسال مطلب

۱- مطالب ارسالی می بایست تألیف یا ترجمه خودتان باشد.

۲- مطلب نباید از سایت، وبلاگ و یا مجلات فارسی زبان گرفته شده باشد. استفاده از منابع فارسی (مانند مجلات، سایتها و …) تنها به صورت نقل قول مجاز است و مستلزم ذکر نام سایت، وبلاگ، شماره مجله و … که بخشی از مطلب آن، مورد نقل واقع شده به همراه نام نویسنده میباشد.

۳- نگارش باید به صورت رسمی و غیر محاوره باشد (به عنوان مثال باید بجای “تونستن” از “توانستن” استفاده شود) و حدالامکان اشتباه املایی نداشته باشد و جمله بندی ها درست باشد.

۴- در صورت ارسال مطالب ترجمه شده، می بایست به روانی و شیوایی متن ترجمه شده توجه شود.

۵- در صورت ارسال مطالب آموزشی بلند و به صورت قسمت به قسمت در چند پست مختلف، برای جلوگیری از ناقص ماندن سری آموزشی باید تمام مطلب آموزشی به صورت یکجا برای نواندیشان ارسال شود. در مطالب آموزشی بهتر است برای بیشتر شدن جذابیت و افزایش قدرت انتقال مطلب، تاجای ممکن از تصاویر، اسکرین شات و یا فایلهای ویدئویی استفاده شود.

۶- استفاده از حداقل یک تصویر با کیفیت مناسب و مرتبط با مطلب ضروری است. استفاده از تصاویر بیشتر و ویدئوهای مرتبط به جذابیت مطلب کمک بیشتری خواهد نمود.

۷- توصیه میشود قبل از ارسال مطلب و یا اقدام به نگارش آن، موضوعات مشابه را در سایت جستجو نمایید تا از ارسال مطلب تکراری جلوگیری شود.

۸- ذکر منبع و یا منابعی که مطلب از آنها اخذ شده است الزامی است.

۹- مطلب ارسالی در قالب فایل Word به همراه تصاویر و ویدئوهای مرتبط را در قالب فایل zip آپلود نمایید.

۱۰- در صورت ارسال اولین مطلب به سایت نواندیشان لطفاً تصویر پروفایل خود را به همراه توضیحی کوتاه از خودتان در کنار مطلب ارسالی به صورت zip ارسال نمایید تا پروفایل شما در نواندیشان ایجاد شده و مطالب با نام خودتان در سایت درج گردد.

کارایی بهتر در اندروید نواندیشان
0